Skocz do zawartości

ISOFIX w Subaru


ukiman

Montaż fotelika w Subaru ...  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś o 11:43 pojawiła się na świecie Emilka :wink:

Szczere gratulacje :mrgreen: , rób zdjęcia, nagrywaj pierwsze słowa, filmy itp. bo czas teraz zacznie biec znacznie szybciej :wink:

Teraz więc będziemy testować te isofixy, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej ... :mrgreen:

Widzę, że jesteś przygotowany :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 11:43 pojawiła się na świecie Emilka :wink:

 

Teraz więc będziemy testować te isofixy, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej ... :mrgreen:

 

Serdecznie gratuluję . Niech się dobrze chowa. Moja będzie koło 20 maja 9009. :) I tak juz powoli trzeba myśleć o zakupie fotelika. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie bo nie mogę się zdecydować jaka firmę wybrać do fotelika z bazą Iso Fix bo to już ustalone , że są same plusy oprócz jednego minusa pieniążki.

Pomóżcie wybrać.

1. Romer ?

2. Recaro ?

3. Maxi Cosi ?

 

Może macie jakieś linki gdzie są rankingi firmy lub też własne opinie z doświadczenia też mile widziane. !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, kup sobie te rzeczy wcześniej, albo sprawdź przynajmniej jakie są czasy oczekiwania ... nam się udało kupić i fotelik i baze MaxiCosi od ręki (choć nie po najlepszej cenie), ale na wózek MaxiCosi Mura czekamy już ... MIESIĄC :!: Nikt nigdzie (przynajmniej nie w takim kolorze jak chcemy) go nie ma ... wszystko na długie zamówienia ...

 

Ja nie mam doświadczeń, poczytaliśmy w Internecie, ponoć MaxiCosi Cabrio FIX to fotelik, który ma najlepsze oceny w testach zderzeniowych ... ale przyznam szczerze - tym tematem zajmowała się moja żona ... i nawet nie doszła do info, że są w ogóle foteliki Recaro ... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o opinię użytkownika to ja polecam Romera. Mam już drugi fotelik i przymierzam się powoli do trzeciego. Na razie bez zarzutów – same plusy. Wybrałem go ponieważ wyczytałem w testach, że był najlepszy, no i oryginalne foteliki Subaru to też Romery. :razz:

Oczywiści MaxiCosi to też super firma i porównywalna jakościowo. Mi osobiści nie podobał się wygląd fotelika, ale to rzecz względna :smile:

O Recaro się nie wypowiadam, bo nie znam nikogo, kto ma takie cudeńko i widziałem ich fotelików w testach.

Miłego wybierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, umówmy się ... takie "gadżety" to raczej dla dobrego samopoczucia rodziców teraz robią :wink:

Jasne uki, trzeba się lansować na wszelkie możliwe sposoby :mrgreen:

Z ciekawości, czy imię Emilka jest na cześć Twojego ulubionego sprzedawcy i ASO w Krakowie :?: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 11:43 pojawiła się na świecie Emilka :wink:

 

Teraz więc będziemy testować te isofixy, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej ... :mrgreen:

 

Jedna forumowa Emilka wie juz, ze Subaru nie robi bziiii tylko basowe wrrrruuum i wola taaatuuu za kazdym niebieskim samochodem, wiec uwazaj bo ani sie obejrzysz a twoja tez zacznie pytac czy moze kluczyki pozyczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...