Skocz do zawartości

Miejsce na tylnej kanapie w Outbacku - jak zaaranzowac?


Gasol

Rekomendowane odpowiedzi

jak jeżdzę sam z moim (teraz 3,5 letnim) synem to siada na foteliku obok mnie z przodu

Dyktuje już ? :twisted:

 

No ba ulubiony OS z Colina jakis australijski...hopa przez środek do prawy trzy...taaatoo miało być w prawo nie w lewo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W ostateczności można odpiąć wtyczke poduszki.

 

Tez jakies wyjscie, tylko upierdliwe kiedy kogos wieziesz i wolisz jednak te poduche miec... Chyba ze domowej roboty wylacznik dorobic.

 

To nie jest takie proste, bo wypiecie poduszki oznacza, ze uklad sterujacy poduszkami zglosi blad. Tym samym WSZYSTKIE poduszki zostana wylaczone. Tak powiedzieli mi w serwisie (a dokladnie w 2 serwisach). Dorobienie wylacznika nie jest wcale banalne, bo po pierwsze nie bedzie to rozwiazanie w pelni przetestowane fabrycznie i bedzie ryzyko, ze poduszki strzela gdy nie trzeba lub nie strzela, gdy trzeba:-/ Po drugie jest ryzyko utraty gwarancji, chyba, ze przed kazda wizyta w serwisie wylacznik mozna byloby latwo demontowac.

 

Generalnie Subaru odwala kiszke z tym wylaczaniem poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim Forku US 2008 jest "waga" fotela. Sprawdziłem ze jak usiadzie czlowiek na miejscu pasazera to na desce wyswietla sie PASSENGER AIR BAG ON, a jak poloze siatke z zakupami na fotel to jest PASSEGER AIR BAG OFF

 

nie probowlaem jednak z fotelikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...