Jump to content

ZAPROSZONY ?


Guest IRAZU
 Share

Recommended Posts

Czy w związku z zaplanowanym otwarciem nowego serwisu w Radomiu mogę czuć się zaproszony na otwarcie? W końcu będę miał kilka wiorst bliżej do flachowców i mogę kolegom zdać relację jak będzie wyglądało . Opowiem kolegom i koleżankom czy ludzie mili, jak wygląda WC dla klientów , czy jest automat do kawy i zimnych napojów , czy jet parking dla oczekujących itd. Profesjonalizm będę mógł ocenić po pierwszej wizycie z uszczelnieniem skrzyni biegów.

Proszę o info .

Link to comment
Share on other sites

W imprezie sam zmieniam olej klocki filtry itp. bo mam kanał i narzędzia i potrafię - nie zawsze mam czas. Czasami jednak mam awarię w outbacku. Po moim poście odnośnie uszczelek odezwali się garażowi doktorzy , ale ja potrzebuję rachunki , a poza tym "mam wsparcie magików " z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

marek-szulczyk, znów jestem zmuszony prosić Cię o wytłumaczenie: jaki jest sens zadawania w dziale "Pytania do Dyrekcji" takiego pytania? Jeśli jesteś VIP-em, to będziesz zaproszony bez pytania się tu o to. A jeśli nie... to jesteś zaproszony zawsze, w godzinach otwarcia salonu/serwisu :twisted:.

 

Opowiem kolegom i koleżankom czy ludzie mili, jak wygląda WC dla klientów , czy jest automat do kawy i zimnych napojów , czy jet parking dla oczekujących itd. Profesjonalizm będę mógł ocenić po pierwszej wizycie z uszczelnieniem skrzyni biegów.

 

Zapraszamy do opisania wrażeń w stosownym wątku.

 

A ten zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...