Skocz do zawartości

SuperOES Tor Poznań 2009


Zdzisek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sniegu w Poznaniu fura, wszyscy jeżdżą masakrycznie wolno, na torze może być fajnie :mrgreen:

2. jak wygląda sprawa wjazdu dla niestartujących? Bo nie mam ochoty jak na wigilijnym dreptać od bramy :twisted: Może sie umowimy o 9 przed bramą, pokażemy aparaty i przekonamy pana wpuszczającego? Albo radekk pojedzie forkiem pierwszy, rozwalając barierki, a reszta śmignie za nim? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba się wspomagać ręcznym i booookami w zakręty :twisted:

Tak tak, boookami :razz: Tylko uwaga na Agniess czającą się z aparatem :cool:

 

2. jak wygląda sprawa wjazdu dla niestartujących? Bo nie mam ochoty jak na wigilijnym dreptać od bramy Może sie umowimy o 9 przed bramą, pokażemy aparaty i przekonamy pana wpuszczającego? Albo radekk pojedzie forkiem pierwszy, rozwalając barierki, a reszta śmignie za nim?

 

Myślę, że nie będzie problemu. Ja będę koło 9 na Torze. Hehe, taa.. mnie to raczej wpuszczą :wink: Gorzej z Wami... :mrgreen:

Nie nie, myślę, że będzie ok :cool:

 

prawda :( tylko kolce moga pomoc, ale niestety takowych nie posiadam :/ najgorsze beda jutro dohamowania, wszystkie lekkie seje i cc maja tutaj mega przewage nad nami :(

 

W komunikacie nr 5 napisali: "Podczas SUPEROESU zabrania się uŜywania opon z umieszczonymi w nich na trwałe

elementami przeciwślizgowymi (kolce)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się wspomagać ręcznym i booookami w zakręty

 

Tak, masz rację ale w GT aż tak żle nie było, może dlatego że GT ma szperę z tyło i lepiej tył się prowadzi - bardziej zacieśnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy trochę polatałem i stwierdzam że albo mam opony do d=== bo forek mocno przodem ucieka :(

 

niestety mokre zamarzło i na to spadł śnieg, po kilku przejazdach robiła się wczoraj ślizgawka i jeżeli auto nie szlo właściwie ustawione w zakręt to w samym zakręcie już było tylko rycie przodem :???:

 

ale i tak warunki były wczoraj świetne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio raczej nie dojadę, bo od rana mam trochę roboty, więc byłbym pewnie na końcówkę

 

No wiesz... jak mogłeś.. żałuj! Było mega śnieżnie i mega pełno boooków.

Oto jeden z nich:

huzara.jpg

:cool:

 

Generalkę wygrała Impreza więc pięknie :wink: Pozdrowienia dla forumowiczów, którym udało się dotrzeć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to znowu czuje się porobiony z tym nie liczeniem jednego przejazdu

 

Spoko najważniejsze że można było bokami polatać :)

Zgoda, ale takie rzeczy pozostawiają niesmak... Spadłem przez to o jedno miejsce w klasie. Plus może SC mają jakieś ukryte turbinki. bo nie którzy nie wyglądali, żeby jechali szybciej :razz: Ale next time postaram się być szybszy po prostu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość, Panie zazdrość, że inni mieli jaja poupalać Forestem :wink:

 

chyba wygrać :!:

 

BIG J gratulacje :!: :cool:

 

A superoes, najwolniejszy z dotychczasowych ale biały i zboczony :twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na imprezie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...