Skocz do zawartości

SuperOES Tor Poznań 2009


Zdzisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ktos sie orientuje, jak w tym roku wygladaja tego typu imprezy na torze w Poznaniu? Na stronie http://www.aw.poznan.pl/ nic takiego w tym roku nie widze. Jesli ma ktos jakies informacje, to prosze o przekazanie, gdyz bylbym zainteresowany, z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie nie, ja jutro mam szkołę :razz: To, że dziś nie poszłam.. to nieznaczy że jutro też :mrgreen: Pojedż porób zdjęcia :cool: Ucieszą się :cool:

 

Własnie sobie stuningowałem obiektyw :mrgreen:

 

7020028so4.th.jpg

 

A baterie sie ładują :grin: Jeśli wstane rano to wpadne, jak znowu bede spał do 13 to nie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, dobre! Świniacz rządzi :lol: No to się ładnie postaraj i wstań :razz: Ucieszą się, jak będą mieli foty :wink: A ja nie mam szansy, by tam się zjawic.

Chociaz z tego co czytalam na Rajdowym Pozaniu to jeszcze na 100% nie wiadomo czy ten trening się odbędzie.

 

[ Dodano: Wto Lut 03, 2009 4:45 pm ]

No już mam potwierdzenie, trening odbędzie się na 100% :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nareszcie wyznaczone terminy SuperOSów w Poznaniu:

 

* 21.02.2009

* 21.03.2009 - termin nie potwierdzony, moze ulec odwolaniu :cry:

* 04.04.2009 - termin nie potwierdzony, moze ulec odwolaniu :cry:

* 03.10.2009 - termin nie potwierdzony, moze ulec odwolaniu :cry:

* 07.11.2009

* 21.11.2009

* 05.12.2009

* 18-19.12.2009 Wigilijny oczywiście :grin:

 

:cool:

 

Jeśli chodzi o ten 21. lutego - moźna juz wysylac zgloszenia :razz:. Na stronie AW jest juź więcej informacji o tej eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ale żenada... te kilka imprez na cały rok.. o których nota bene wie małe grono...

 

jakby to dobrze pociągnąć to wielu ulicznych "ścigantów" przyjechało by z chęcią, może by się pokory nauczyli, może zdobyli trochę umiejętności ale przynajmniej nie stwarzali by zagrożenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

jakby to dobrze pociągnąć to wielu ulicznych "ścigantów" przyjechało by z chęcią, ....

 

Uliczni ściganci ścigają się tylko na ulicy, gdzie mogą pokazać kto ma większy problem w dowartościowaniu się poprzez ryzykowanie życia innych uczestników ruchu. Im umiejętności nie są potrzebne, zresztą i tak by się nie zmieściły w ich małych mózgach :razz:

 

Więc zapomnij o ściagantach ! Jeszcze by im neonki się zabrudziły, albo dyfuzory po odpadały :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Agniess - 21 lutego nie bede mogl przyjechac, ale na nastepny postaram sie byc :)

Faktycznie od kwietnia do pazdziernika pustka... szkoda, moze jednak cos jeszcze w ciagu roku wymysla ? Tak, czy inaczej sezon trzeba zaczac.... ja za 8 godz. startuje na torze w Tychach - trzymajcie kciuki :)

Pozdrawiam, milego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce pilota bez żadnego doświadczenia na 21 lutego? :mrgreen:

Daj foto. :mrgreen:

 

Jestem na jednym zdjeciu :mrgreen:

w tle, w kapturze i z aparatem wiszącym na brzuchu

a ten brzydal to byłeś Ty :twisted: :razz: krzyczeć nie mogłeś że jesteś z forum :wink:

 

Opinina radkka Ci wystarczy? :D Jak nie to jeszcze moge dać linka do mojej-naszej-klasy albo mojego-grona albo mojego-fejsbuka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll :mrgreen:

no powinno być wystarczyć. Jak ja wyglądam wielu słyszało, widzieć nie widziało i lepiej dla Nich, bo mogłoby się to negatywnie odbić na ich psychice i pozostawić uraz do końca życia, wiec skoro Ty miałbyś być jeszcze brzydszy to już lepiej żeby nawet nie wiedzieli :mrgreen: :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...