Skocz do zawartości

"Super Trening" Zima 2009 Lotnisko Łodzinka


krist

Rekomendowane odpowiedzi

Trening z profesjonalnym pomiarem czasu przejazdu, bezpieczny trening na lotnisku w Łodzince, opłata 50 zł od startującego, kiełbasa dla kierowcy w cenie. Obsługa przez licencjonowanych sędziów, nawierzchnia snieg lub równy asfalt, tor o dł. ponad 2000m wytyczony na płycie lotniska, w okolicy nie ma żadnych rowów, drzew czy innych przeszkód w bezpiecznym trenowaniu, trening odbywa się na wynajętym terenie prywatnym.

Data 15 luty 2009, odprawa przed treningiem od 8.00, przejazd zapoznawczy za samochodem organizatora od 9.30, początek treningu od 10.00, zakończenie o 17.00 lub wczesniej w zależności od ustaleń z biorącymi udział.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel 016 6789253 (8.30-16.30) i forta1@wp.pl ASK Przemyśl zaprasza!

 

Od siebie dodam ze super miejsce na poslizganie sie 4 łapem, szeroko, równo i bezpiecznie

Jakby sie ktos zastanawiał gdzie jest Łodzinka to ona jest tam:

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=%A ... =1&scale=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie ktos zastanawiał gdzie jest Łodzinka to ona jest tam:

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=%A ... =1&scale=8

 

Ja myślałem, że jest w okolicach Łodzi. :oops:

A tak, to pomysł pewnie fajny ale dla mnie trochę za daleko. :sad:

Ale południe i południowy-wschód PL może być zainteresowane. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krist, to jest napawde wspaniała inicjatywa i macie fantastyczne miejsce oraz zaczynają się bajeranckie warunki pogodowe ale napisz mi jakim cudem chcecie zrobić fajny trening przy limicie aut = 50 , niech przyjedzie 30 samochodów to licząc tylko 3min na przejazd 3km po śniegu przy super sprawności organizacyjnej daje to stanie i czekanie w kolejce po 1,5 h do swojego przejazdu więc bujanie się do was żeby przejechać się 5 razy jest kiepskim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koń jaki jest każdy widzi, zachecać nikogo na siłe nie będe. w kielcach czy tychach wiecej jazdy też nie ma a wpisowe 2-3 razy większe. plan jest taki żeby zrobić pługiem tor, moze wtedy sie uda puszczenie co minute. maja byc 4 przejazdy na czas a potem trening dowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe bo jakoś nie kojarzę kolegi.

Do TJS, Ułęża czy czegokolwiek innego nikt tej imprezy nie porównuje, więc dalej nie wiem co jest takie "śmieszne"? To jest tylko okazja żeby pojeżdzić po sporej wielkości bezpiecznym placu, po śniegu i tego się możesz spodziewać. Z 2 strony kto sie spodziewa Nordschleife i Rally Norway w 1 to faktycznie może sie rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ciebie doskonale.

Zadałem proste pytanie jak drut i nie uzysałem konretnej odpowiedzi a jedynie same niedopowiedzenia jakieś konie, plany, i o nie zachęcaniu na siłe, więc powtarzam jak zamierzacie przeprowadzić ten trening żeby była atrakcyjna i bezpieczna przy takiej ilości samochodów ?

Bo narazie wnioskuje z powyższych postów że atrakcyjna wogóle nie będzie ze względu na liczbe aut już zgłoszonych oraz limit który ustaliliście i potencjalny czas oczekiwania na swój przejazd ani bezpieczna jak na pasie o 1200metrów długości będziecie puszczać auta co 1 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sie wyzłośliwiać, ale sobie daruje.

nie chcesz nie jedź.

chetnych mamy w sam raz żeby impreza wyszła, tęsknić nikt nie będzie.ciekawy jestem tylko na której to imprezie ask tak ci sie nie podobało że podejrzewasz najgorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz nikt z "potencjalnych uczestników" oprócz Ciebie nie zgłaszał takich zastrzeżeń, pare osób pytało na priv i dostało szczere odpowiedzi. Nie spodoba im sie na tej formie imprezy to będą stratni 50 zeta a my jako organizator stracimy klientów na następne imprezy, więc zależy nam żeby wyszło dobrze. Do tej pory imprezy ask wychodziły, patrz 5 lig kierowców, 2 mini wyścigi górskie i 1 kjs tylko w zeszłym roku. Frekwencja była i nikt nie narzekał (oprócz 1 załogi z Chełma która dostała kare na pkc w Birczy, i tak sie zastanawiam czy to aby nie Ty :) )

 

A co do "argumentów" to po prostu wiem że z osobami pewnego rodzaju nie ma sensu jakakolwiek dyskusja merytoryczna.

 

Co do warunków to jest pół metra śniegu, dzisiaj jedzie tam pług odśnieżyć dojazd i zrobić tor, więc będą bandy śnieżne do odbijania się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krist, chłopie Ty dalej brniesz w swoje. Chciałem przyjechać na ten trening bo wiele razy byłem na lotnisku w Birczy i wiem że jest tam dobry plac. Nigdzie nie napisałem że imprezy ASK mi się nie podobały.

 

Przedstawiłem zastrzeżenia, ponieważ skromne informacje których udzieliłeś w ogłoszeniu są niewystarczające do tego żeby ocenić sens uczestnictwa w imprezie.

Niestety dostałem jedynie odpowiedz o planie , poprosiłem o zdradzenie

go (w mojej przedstawienie konkretniej koncepcji jak ten trening ma wyglądać) - dostałem odpowiedź o niezachęcaniu na siłe.

 

Tak samo teraz odpowiadasz, że udzieliłeś innym opowidzi szczerej na priv.

Fantastycznie, szkoda że nie możesz nam (mi) udzielić odpowiedzi o tym planie imprezy.

 

Aluzje persolnalne możesz sobie darować bo znam forme twoich wypowiedzi na innych forach dyskysyjnych (np.RFR).

 

Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...