Skocz do zawartości

Nowy Chłop i jego stforek


Galileon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

Właśnie przesiadłem się z freelandera ( masakra ) na forestera

mój model to USA 2005 2.5 automat bez turbiny. W związku z tym że jest to moje pierwsze subaru prosiłbym o w miarę możliwie dużo informacji o tym na co zwrócić szczególną uwagę oraz jakich błędów nie popełniać przy eksploatacji forka. Wozidło kupiłem w komisie - sprowadzon był uszkodzony w front , ale delikatnie - także całość jest naprawdę super - praktycznie jak nowe auto - przebieg 70kkm. Jedyny problem jaki dotąd zauważyłem to zapaliła mi się kontrolka ECU, ale może to być spowodowane albo brakiem benzyny ( chłopy w komisie wlewają paliwo na setki także do domu się nie dokulałem lub tez słabym akumulatorem - nawet przy zmianie biegów przygasały światła - nie wiem czy to nie problem z ładowaniem ale się dowiem ). Czy jest możliwość sprawdzenia poduszek bez podłączania do idagnostyki? Nie mogę znaleźć czarnych pinów pod kierownicą - zielone są - czy ktoś wie kaj ik szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie kaj ik szukać?

nie wiem jak jest w amerykańcach, czy Twój model posiada,(myślę, ze tak) ale ja też miałem zielone na zwisie :wink: a czarne niby z tego samego miejsca z wiązki wychodziły, ale były tak upchane gdzieś ponad wiązką, że musiałem dobrze pogrzebać. Ogólnie w Subarakach jest czuła elektryka. Kiepskie paliwo, za szybko kluczyk przekręcisz, przydusi się silnik i już CE wyskakuje. Jak to '05 rok, to może być pierwszy akumulator na wykończeniu (jeszcze nasze niższe temp. i stójka w komisie) więc moze być to problemem.

Czy jest możliwość sprawdzenia poduszek bez podłączania do idagnostyki

Jak już znajdziesz czarne kostki to Ci powinno wymrugać wszystkie błędy z pamięci - więc póki co nie odłączaj akumulatora - bo skasujesz pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...