Skocz do zawartości

Grechoczący silnik w Toyotach


filester

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z bardziej obeznanych miał do czynienia kiedyś z takim objawem w silniku Toyoty? Zastanawiam się, jaka naprawdę może być przyczyna takich stuków. Temat Celicy akurat mnie interesuje dość mocno.

http://pl.youtube.com/watch?v=oXNQ-6brRQ0

o ile pamietam (a nigdy nie interesowaly mnie new-age'owe Tojoty :mrgreen: ) po jakims czasie w 1ZZ silnkicah zuzywa sie pompa oleju (po prostu wadliwy design) ze wszystkimi z tego wynikajacymi konsekwencajmi... :roll:

 

 

 

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka :idea::lol:

 

p.p.s. problemy Tojoty w odrebnym watky w technicznym na Forum SIP :?: :!: :shock:

koniec swiatak, minimum co mozna zrobic, to zamknonc foruma :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka :idea::lol:

To wszystko przez tą stylistykę VII gen. Mnie powala na kolana, jak bym nie patrzył :razz:

 

Kolejne pytanie - czy każdy silnik 1.8 VVT-i (z Rav, Avensisa czy Corolli) jest taki sam jak w Celice? Czy one się różnią? Może ktoś będzie tu wiedział :mrgreen:

p.p.s. problemy Tojoty w odrebnym watky w technicznym na Forum SIP :?: :!: :shock:

koniec swiatak, minimum co mozna zrobic, to zamknonc foruma :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Trzeba się powoli przyzwyczajać. Projekt Toyobaru Coupe nadchodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z bardziej obeznanych miał do czynienia kiedyś z takim objawem w silniku Toyoty?

 

niestety nie ale nie brzmi to za fajnie

 

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka

 

dokladnie era prawdziwych toyot skonczyla sie wraz z koncem 4AGE i 3S-GTE :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka :idea::lol:

To wszystko przez tą stylistykę VII gen. Mnie powala na kolana, jak bym nie patrzył :razz:

daj spokoj z ta siodemka, kup se ST202 (ze sprawdzonym 3S-GE) z koncowki produkcji - bedziesz o WIELE bardziej zadowolony :cool: :razz:

 

(...) Kolejne pytanie - czy każdy silnik 1.8 VVT-i (z Rav, Avensisa czy Corolli) jest taki sam jak w Celice? Czy one się różnią? Może ktoś będzie tu wiedział :mrgreen: (...)

chyba nie ma istotnych roznic pomiedzy tymi silnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...