Jump to content

Grechoczący silnik w Toyotach

filester
 Share

Recommended Posts

Ktoś z bardziej obeznanych miał do czynienia kiedyś z takim objawem w silniku Toyoty? Zastanawiam się, jaka naprawdę może być przyczyna takich stuków. Temat Celicy akurat mnie interesuje dość mocno.

http://pl.youtube.com/watch?v=oXNQ-6brRQ0

o ile pamietam (a nigdy nie interesowaly mnie new-age'owe Tojoty :mrgreen: ) po jakims czasie w 1ZZ silnkicah zuzywa sie pompa oleju (po prostu wadliwy design) ze wszystkimi z tego wynikajacymi konsekwencajmi... :roll:

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka :idea::lol:

p.p.s. problemy Tojoty w odrebnym watky w technicznym na Forum SIP :?: :!: :shock:

koniec swiatak, minimum co mozna zrobic, to zamknonc foruma :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka :idea::lol:

To wszystko przez tą stylistykę VII gen. Mnie powala na kolana, jak bym nie patrzył :razz:

Kolejne pytanie - czy każdy silnik 1.8 VVT-i (z Rav, Avensisa czy Corolli) jest taki sam jak w Celice? Czy one się różnią? Może ktoś będzie tu wiedział :mrgreen:

p.p.s. problemy Tojoty w odrebnym watky w technicznym na Forum SIP :?: :!: :shock:

koniec swiatak, minimum co mozna zrobic, to zamknonc foruma :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Trzeba się powoli przyzwyczajać. Projekt Toyobaru Coupe nadchodzi :lol:

Ktoś z bardziej obeznanych miał do czynienia kiedyś z takim objawem w silniku Toyoty?

niestety nie ale nie brzmi to za fajnie

p.s. juz kiedys pisalem: new age'owe Tojoty (z nielicznymi wyjatkami) to kupa sam wiesz czego, trzymaj sie od nich z daleka

dokladnie era prawdziwych toyot skonczyla sie wraz z koncem 4AGE i 3S-GTE :razz:

To wszystko przez tą stylistykę VII gen. Mnie powala na kolana, jak bym nie patrzył :razz:

daj spokoj z ta siodemka, kup se ST202 (ze sprawdzonym 3S-GE) z koncowki produkcji - bedziesz o WIELE bardziej zadowolony :cool: :razz:

(...) Kolejne pytanie - czy każdy silnik 1.8 VVT-i (z Rav, Avensisa czy Corolli) jest taki sam jak w Celice? Czy one się różnią? Może ktoś będzie tu wiedział :mrgreen: (...)

chyba nie ma istotnych roznic pomiedzy tymi silnikami...