Skocz do zawartości

Hydrauliczny ręczny w GT


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Kiełkuje mi pomysł założenia ustrojstwa jak w tytule. Znalazłem zestaw D2 Racing w ciekawej cenie i w związku z tym mam kilka pytań:

:arrow: czy da się to zamontować w miejsce seryjnego mechanizmu tak, aby wyglądał w miarę seryjnie i wszystko pasowało?

:arrow: czy oprócz tego co w zestawie potrzeba jeszcze jakieś gadżety do tego?

:arrow: czy to ustrojstwo podłącza się do układu hamulcowego?

 

Wygląda to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Słyszałem że montaż hydraulicznego wiąże się ze wstawieniem zaworów zwrotnych i wywaleniu ABS bo nie będzie działał.

Jeżeli nie trzeba to dobra wiadomość.

 

nie trzeba , montowałem kilka sztuk m.in. carlos, piździor, i mają ABS i zadnych zaworów zwrotnych i wszytsko działa jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit. Dobrze wiedzieć jakiej firmy polecasz i czy jest dostępny w PL.

 

AP Racing , lub pompy robione na zamówienie zgodne z homologacja grupy N , oczywiscie tylko i wyłącznie dwuobwodowe , najlepiej z korektorem 7 dmio stopniowym AP

Jest wszystko dostepne w Polsce

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam podobnego zestawu od dluzszego czasu i ceny sa masakryczne. a i wybor tez niewielki,

z pomp znalalzem 2 obw AP (~2000) i kopie wilwooda (troche mniej) do tego korektor (~1900) i sama dzwignia ktorej cena miazdzy (~2700), takze cala impreza kolo 7000 pewnie

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam podobnego zestawu od dluzszego czasu i ceny sa masakryczne. a i wybor tez niewielki,

z pomp znalalzem 2 obw AP (~2000) i kopie wilwooda (troche mniej) do tego korektor (~1900) i sama dzwignia ktorej cena miazdzy (~2700), takze cala impreza kolo 7000 pewnie

 

Nie wiem skąd te ceny wziołeś :blink: , ale cały zestaw z montazem , przewodami w oplocie , końcowkami , do wkrecenia , wychodzi grubo ponizej 5k . Pompa dwuobwodowa , Nkowa , korektor , dwzignia pionowa lub pozioma ( pionowa lepsza ) itp.

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam podobnego zestawu od dluzszego czasu i ceny sa masakryczne. a i wybor tez niewielki,

z pomp znalalzem 2 obw AP (~2000) i kopie wilwooda (troche mniej) do tego korektor (~1900) i sama dzwignia ktorej cena miazdzy (~2700), takze cala impreza kolo 7000 pewnie

 

Nie wiem skąd te ceny wziołeś :blink: , ale cały zestaw z montazem , przewodami w oplocie , końcowkami , do wkrecenia , wychodzi grubo ponizej 5k . Pompa dwuobwodowa , Nkowa , korektor , dwzignia pionowa lub pozioma ( pionowa lepsza ) itp.

 

ceny z katowic...

jak odpiszesz na PW to przygarne caly zestaw, chyba ze tego pana nie obslugujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpiszesz na PW to przygarne caly zestaw, chyba ze tego pana nie obslugujemy :P

 

:blink: przecież pisałem Ci :coffee: kwestia jest tylko dzwigni , i magików czy to ktoś ogarnie , bo pewne rzeczy trzeba na aucie robic , jak mocowanie stelarza dzwigni , czy mocowanie pompy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...