Skocz do zawartości

daszek na zegary


Tom78

Rekomendowane odpowiedzi

podbijam temat - ktos zna sprawdzone zrodlo na zakup daszka na 3 wskazniki do Forka SG? wskazniki na slupku nie wchodza w gre

 

 

proszę: http://www.ortizcustompods.com/subaru.html 

 

 

Tydzień temu widziałem w warsztacie sprzedającym Subaru na części rozbitego Forestera z daszkiem do nawigacji. Także jeżeli jeszcze jest i ktoś szuka to polecam się wybrać - Warszawa, okolice EC Siekierki

 

 

takie rozwiązanie w wersji 1DIN mam u siebie:

 

6cb7d7_984232367a3e4be8970b9ff8ffeafbbe.

 

6cb7d7_bb80c101bf83415cb339d4c14cc20bc7.

 

6cb7d7_0dd9ae6a229045c79bf82cfd91ad880c.

Edytowane przez anakinsky
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@anakinsky, ten Twoj daszek wymiata.. :wub:

Pewnie kawior trudno dostepny?

 

 

 

 

zapewne z tego linku skorzystam, thx! :)

 

Tydzień temu widziałem w warsztacie sprzedającym Subaru na części rozbitego Forestera z daszkiem do nawigacji. Także jeżeli jeszcze jest i ktoś szuka to polecam się wybrać - Warszawa, okolice EC Siekierki

 

tutaj chyba byloby rzezbienie :/


EDIT:

 

@@anakinsky, znalazlem "Twoj" daszek w Piasecznie za 899pln brutto, ale nie widze na zdjeciach elementu frontowego z otworami na wskazniki. Ty to jakos dorabiales?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anakinsky, znalazlem "Twoj" daszek w Piasecznie za 899pln brutto, ale nie widze na zdjeciach elementu frontowego z otworami na wskazniki. Ty to jakos dorabiales?

 tak, tam właśnie go nabyłem, zdjęcie jest mylące, bo przedstawia tylko mocowania ;-)

 

generalnie jest on bardzo trudno dostępny, bo nie jest dostępny na rynku japońskim, wyłącznie na EU - a już go nie ma... 

czekałem chyba 3 miesiące na zamówienie...

 

element frontowy dokupiłem na eurowagens.com

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ForekXT, faktura i kolor plastiku zgraly sie z reszta deski? Na zdjeciu wyglada bardzo fajnie, ale wiadomo, ze na zywo moze wygladac ciut inaczej.

 

 

 

@anakinsky, znalazlem "Twoj" daszek w Piasecznie za 899pln brutto, ale nie widze na zdjeciach elementu frontowego z otworami na wskazniki. Ty to jakos dorabiales?
 tak, tam właśnie go nabyłem, zdjęcie jest mylące, bo przedstawia tylko mocowania ;-)

 

generalnie jest on bardzo trudno dostępny, bo nie jest dostępny na rynku japońskim, wyłącznie na EU - a już go nie ma... 

czekałem chyba 3 miesiące na zamówienie...

 

 

dzis dostalem info z SIP, ze koszt daszka to 920pln brutto, czas oczekiwania 3tyg.

Prawie 2 razy drozej niz Ortiz, ale tez sporo fajniej wyglada.. goddamn!


 

 

element frontowy dokupiłem na eurowagens.com

 

nie moge go znalezc :/

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie moge go znalezc :/
słabo szukałeś... ;-)

http://www.ebay.pl/itm/VW-Golf-Jetta-Black-Textured-Gauge-Panel-1-Din-52mm-Fits-Many-Makes-Models-/262294876656?hash=item3d11fe31f0:g:WvoAAOSwzgRWxIMj 


 

 

dzis dostalem info z SIP, ze koszt daszka to 920pln brutto, czas oczekiwania 3tyg. Prawie 2 razy drozej niz Ortiz, ale tez sporo fajniej wyglada.. goddamn!
 dizajn kosztuje :-)

 

6cb7d7_0d8135df52c24239b4d1bb7c0fa909dd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ForekXT, faktura i kolor plastiku zgraly sie z reszta deski? Na zdjeciu wyglada bardzo fajnie, ale wiadomo, ze na zywo moze wygladac ciut inaczej.

 

Daszek jest malowany jakąś farbą z 'fakturą' więc nieco różni się od reszty deski ale trzeba się mocno przyjrzeć. Różnica faktury nie rzuca się w oczy, kolor jak dla mnie taki sam.

Na żywo wygląda jak na zdjęciu - włącznie z niewielkim kurzem :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...