Skocz do zawartości

daszek na zegary


Tom78

Rekomendowane odpowiedzi

since - sam poszukuje wlasnie daszka - nedize pasowal od Imprez 97-00 bo mialy identyczna deske - w dziale kupie sprzedam jest moje ogloszeni - ktos tam wkleil jeszcze inny daszek

 

Bartekfi czy moglbys podeslac jakies fotki jak to jest zamontowane u Ciebie znaczy sie jak sie trzyma - bo jak patrze na te daszki to widze ze to chyba trzeba przyklejac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi czy moglbys podeslac jakies fotki jak to jest zamontowane u Ciebie znaczy sie jak sie trzyma - bo jak patrze na te daszki to widze ze to chyba trzeba przyklejac

 

Jutro jak będę miał chwilę czasu to zrobię fotki.

Niestety nie wygląda to super, ale na razie mam inne inwestycje w planie a nie poprawianie wyglądu :wink:

Jest to przykręcane, to wiem na pewno, ale teraz jak się lepiej przyjrzałem tej fotce to mój daszek jednak jest inny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, wkleisz jakies fotki ?

 

Przepraszam, że dopiero teraz i za jakość fotek, ale jestem w delegacji i mam tylko telefon :wink:

Tak to wygląda u mnie:

dsc00046rd8.th.jpg

 

dsc00048lv9.th.jpg

 

Daszek jest przykręcony dwiema śrubkami, które widać od frontu. Śrubki te wkręcone są w profil pod daszkiem. Jeśli jest potrzeba to mogę zrobić zdjęcia jak to jest zamontowane pod spodem, ale to dopiero w weekend.

 

Co do flokowania:

http://www.flokowanie.com.pl/

 

Był jeszcze gdzieś na The Forum namiar na firmę, gdzie swoją deskę obszywał Jabar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sie podpiac do watku...

 

Ja tez chce sobie zalozyc pomiar temperatury oleju, ale jak zobaczylem te wszystkie wspaniale zegary dostepne na rynku to mi rece opadly. Wygladaja ohydnie, niektore gorzej niz liczniki na wode, ktore mam w lazience. Nie wiem jak mozna oszpecic samochod takim badziewiem. No ale o gustach sie nie dyskutuje...

 

Najchetniej widzialbym u siebie taki prosty patent. Zwykla dioda obok tej od alarmu (przy wlacznikach swiatel przeciwmgielnych), ktora gdy olej jest za zimny pali sie na czerwono. Jak olej sie nagrzeje, zapala sie na zielono. Ewentualnie maly, alfanumeryczny wyswietlacz pokazujacy temperature oleju w tym samym miejscu zamiast tej diody. Wysokosci max. 10mm. Wiem, ze sa takie. Wszystko zamontowane w dyskretnym miejscu bez takiego straganiarstwa jak w przypadku zegarow na desce. Widze to tylko ja i to w dodatku jak wiem gdzie spojrzec. Tylko takie rozwiazanie mi pasuje.

 

Czy jest jakis warsztat, ktory by zrobil cos takiego?

 

Podobno w nowym STI jest taka kontrolka wlasnie. Pali sie na czerwono i jak zgasnie, znaczy to, ze olej juz jest nagrzany do odpowiedniej temperatury. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki daszek: http://www.inter-rally.pl/index.php?p96 ... ru-impreza z tym ze w lepszej cenie, wygladał on tak :

14241784jg1.th.jpg 18526580bo6.th.jpg

a po dwu dniowej zabawie w obklejanie skają i malowanie wyglada tak :

29747872me3.th.jpg 90007320nz5.th.jpg

za pare dni bede montował zegary i całośc w aucie jak ktos bedzie zainteresowany moge wstawic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak auto gałgany :) trzy praktycznie w cenie jednego Defi, samochód służy praktycznie do zwykłej jazdy codziennej i zaleźało mi bardziej na efekcje wizualnym niż na dokładnych odczytach więc właśnie dlatego tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...