Skocz do zawartości

Witam Dyrekcje SIP


Gość Mario_Subaru

Co sadzicie o Foresterze XT STi  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Sprzedaż naszych samochodów wzrasta, klientów mamy naprawdę znakomitych, image marki stale rośnie, a i ostatnie runda Rajdowych Samochodowych mistrzostw Świata przyniosła nam zwycięstwo 8) .

Skąd więc wrażenie, że jesteśmy pesymistyczni :?:

Czyżby tylko dlatego, że staramy się chronić naszych oficjalnych przedstawicieli przed nieautoryzowaną konkurencją ? No cóż - to po prostu należy do naszych obowiązków :!:

Przy okazji - ponieważ forum to jest przeznaczone do dyskusji motoryzacyjnych, a nie do darmowej reklamy pozwolilismy sobie na usunięcie Państwa loga - sorry, business is business :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oficjalnie w Polsce Impreza WRX sprzedawana była (i jest) wyłącznie w 4 kolorach: błękitnym, czarnym, srebrnym i czerwonym. Musicie Państwo przyznać, że nie jest to oferta jeśli chodzi o kolorystykę szczególnie bogata. Brakuje mi np. granatu, ciemnoczerwonego (wiśniowego), białego, grafitu....Wiem, że jak bardzo bogata byłaby oferta importera, zawsze znajdzie się malkontent taki jak ja, który będzie chciał więcej. Mimo to, dopominam się szczególnie o wprowadzenie do oferty granatu. Mój przyjaciel, mieszkający na stałe w Szwajcarii ma WRX'a kombi po lekkim tuningu właśnie w granacie. Miałem przyjemność jeździć tym autem i właśnie ten kolor najbardziej mi odpowiada, tym bardziej, że jest dość rzadki w Polsce. Tak samo jest z WRX'em STI. A gdzie czarny i srebrny?

Poza tym, ów wspomniany przyjaciel zapłacił w szwajcarskim salonie za swojego WRX'a w przeliczeniu na złotówki ok.110 tys. a zarabia dużo więcej niż ja !!! Oczywistym jest, że wygórowana cena w Polsce nie obciąża w 100 % importera, a w dużej (bardzo dużej ) mierze rząd i stawki celno-podatkowe. I tu mam pytanie, czy coś już wiadomo, czy i jak zmienią się ceny Subaru po akcesji do UE oraz czy zanosi się na obniżenie stawki podatkowej na auta produkowane w Japonii, no i wreszcie, czy może Subaru myślało o uruchomieniu produkcji w Europie, np. w Polsce z przeznaczeniem na rynek unijny i generalnie europejski. Przecież duża część aut Subaru trafia właśnie tu, szczególnie do Szwajcarii, Niemiec, Francji, no i oczywiście na łono naszej cudownej ojczyzny.

Pozdrawiam serdecznie

Wielkopolanin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...