Skocz do zawartości

klocki tył impreza


przemo 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Klocki na tył nie mają AŻ TAK dużego znaczenia. Ja np. mam OEM Subaru.

Na PW masz kontakt, gdzie Ci dobrze doradzą :wink:

 

Baa w przypadku zasotosowania agresywnych mieszanek na tyle moze zdecydowanie latwiej wytracac auto z rownowagi. U mnie przy DS 2500 z przodu i z tylu, wystarczy klepnac noga hamulec w zakrecie i tyl zaczyna leciec pieknie slidem, mi taka charakterystyka odpowiada ale nie kazdemu moze to lezec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dostep i mozliwosc to kup klocki ATE , ja mam podobny problem , musialem wymienic z przodu klocki na cos tymczasowego - do wiosny , i mechanik doradzil mi niemieckie klocki firmy textar , 185 zl na przod do imprezy wrx 2001 rok :) jak na razie jestem zadowolony =- stosunek cena/jakosc :D pozdrawiam! p.s jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze w moim przypadku zakladajac klocki za 1000zl poprawilbym w znaczacym stopniu sile hamowania ... pozostajac przy seryjnych zaciskach i tarczach. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miejscowym sklepie dwa razy zamawialem klocki ''do imprezy''

ale przychodizly takie ktore nie paswoaly :P hyhy

udalo mi sie znalzec uzywane klocki wygladajace ja seryne z GT, w wrecz idelanym stanie :) za przyzwoita cene :) jestem zadowolony, napewno dojezdza do wiosny :)

dzieki za informacje, zapewne przydadza sie na przyslosc, lub innym forumowiczom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...