Jump to content

klocki tył impreza

przemo 2.0
 Share

Recommended Posts

Klocki na tył nie mają AŻ TAK dużego znaczenia. Ja np. mam OEM Subaru.

Na PW masz kontakt, gdzie Ci dobrze doradzą :wink:

Baa w przypadku zasotosowania agresywnych mieszanek na tyle moze zdecydowanie latwiej wytracac auto z rownowagi. U mnie przy DS 2500 z przodu i z tylu, wystarczy klepnac noga hamulec w zakrecie i tyl zaczyna leciec pieknie slidem, mi taka charakterystyka odpowiada ale nie kazdemu moze to lezec.

Jezeli masz dostep i mozliwosc to kup klocki ATE , ja mam podobny problem , musialem wymienic z przodu klocki na cos tymczasowego - do wiosny , i mechanik doradzil mi niemieckie klocki firmy textar , 185 zl na przod do imprezy wrx 2001 rok :) jak na razie jestem zadowolony =- stosunek cena/jakosc :D pozdrawiam! p.s jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze w moim przypadku zakladajac klocki za 1000zl poprawilbym w znaczacym stopniu sile hamowania ... pozostajac przy seryjnych zaciskach i tarczach. pozdrawiam!

w miejscowym sklepie dwa razy zamawialem klocki ''do imprezy''

ale przychodizly takie ktore nie paswoaly :P hyhy

udalo mi sie znalzec uzywane klocki wygladajace ja seryne z GT, w wrecz idelanym stanie :) za przyzwoita cene :) jestem zadowolony, napewno dojezdza do wiosny :)

dzieki za informacje, zapewne przydadza sie na przyslosc, lub innym forumowiczom :)