Skocz do zawartości

Gdzie na snowboard na początku marca


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedziemy tylko w dwójkę

To źle....ceny z reguły są rozbijane na apartament .....ale może coś się znajdzie dla dwójki :!:

P.S. ~3 lata temu kumpel znalazł naprawdę troszeczkę droższą oferte w polskim biurze podróży. Okazało się, że spalismy w tym samym pensjonacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livigno - bylem w zeszlym roku na poczatku kwietnia, w tym tez jade.

Śnieg pewny na 100%

moze jeszcze cos maja :?: :arrow: www.jafisport.pl

 

Też polecam... z jafisport bylem w zeszlym roku w Livigno, w tym tez pewnie wróce.

 

Przemeq... z tym free ski od 21 marca to pewne? Bo ja gdzies wyczytalem, ze dopiero w od 2X kwietnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeżdżę na nartach to spróbuję trochę pomóc:

 

1. Val gardena. Było bardzo fajnie, chociaż wolę Austrię od Włoch. Mieszkaliśmy w St. Ulrich nie za dużej miejscowości. Z tego co pamiętam to można wygrać tam Porsche. Niestety nam się nie udało :wink:

http://www.alpenroyal.com/images/ski-ar ... ardena.jpg

2. Soelden (Big 3). Według mnie najlepsze góry w jakich byłem. Fajne stoki, można wyjechać na lodowiec. Jest snowpark. Byliśmy 3 razy w tym miejscu i zawsze była piękna pogoda!

http://www.soelden.pl/soelden2002.jpg

 

 

Mam nadzieję, że trochę pomogłem!

 

Byłem w tych dwóch miejscach i szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem właśnie z Kronplatzu i również polecam tą górkę. Ponad 100 km tras karnet 7 dniowy 190 E, nocleg z pełnym wyzywieniem 32 E/os/dzień.

 

Pogoda jak drut, 5 z 7 dni bez jednej chmurki pełne słoneczko :arrow: piwko na leżaczkach na szczycie bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem właśnie z Kronplatzu i również polecam tą górkę. Ponad 100 km tras karnet 7 dniowy 190 E, nocleg z pełnym wyzywieniem 32 E/os/dzień.

 

Pogoda jak drut, 5 z 7 dni bez jednej chmurki pełne słoneczko :arrow: piwko na leżaczkach na szczycie bezcenne :mrgreen:

 

No masz babko placek, ja wróciłem w niedziel z Kroplatz'u :wink:. Poza trasami świetny pusio, można pośmigać, tylko nie można się wywracać :twisted: , bo płuca mało wyplułem, jak musiał się wygrzebywać po pas w śniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie można się wywracać :twisted: , bo płuca mało wyplułem, jak musiał się wygrzebywać po pas w śniegu :mrgreen:

 

To jest wada jazdy w puchu, ale zalety tej jazdy są zdecydowanie większe. Dlatego ja staję na szczycie górki, krzyczę "Banzai", albo "Geronimo!" i idę pełnym ogniem - jak nie dojadę na dół, gdzie już nie ma zasp, to przynajmniej tam dolatuję, albo się doturlam w charakterze kuli śniegowej :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie można się wywracać :twisted: , bo płuca mało wyplułem, jak musiał się wygrzebywać po pas w śniegu :mrgreen:

 

To jest wada jazdy w puchu, ale zalety tej jazdy są zdecydowanie większe. Dlatego ja staję na szczycie górki, krzyczę "Banzai", albo "Geronimo!" i idę pełnym ogniem - jak nie dojadę na dół, gdzie już nie ma zasp, to przynajmniej tam dolatuję, albo się doturlam w charakterze kuli śniegowej :mrgreen:.

 

Kule śnieżną to zrobiła moja żona turlają się ze śmiechu, jak widziała moje walki jak próbowałem się wykopać :twisted:. Ale OT, Kronplatz na tygodniowy wypad bez napinania (czytaj: "z babami") jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie można się wywracać :twisted: , bo płuca mało wyplułem, jak musiał się wygrzebywać po pas w śniegu :mrgreen:

 

To jest wada jazdy w puchu, ale zalety tej jazdy są zdecydowanie większe. Dlatego ja staję na szczycie górki, krzyczę "Banzai", albo "Geronimo!" i idę pełnym ogniem - jak nie dojadę na dół, gdzie już nie ma zasp, to przynajmniej tam dolatuję, albo się doturlam w charakterze kuli śniegowej :mrgreen:.

Kiedyś nagminnie, a ostatnio sporadycznie nucę sobie Jungle Boogie

http://www.youtube.com/watch?v=NxwCCdTGvOM

wtedy zawsze wszystko wychodzi :cool:

 

a bardziej w temacie

Byłem w wielu miejscach i nie mogę polecić żadnej miejscówki, ani o żadnej powiedzieć, że jest kiepska (nawet w Szczyrku może być RE WE LA CYJ NIE - O TAK!). W największej mierze, od tego czy będziemy zadowoleni, zależy nasze nastawienie. Ja się nastawiam na snowparki, a one albo zamknięte, albo marnie przygotowane... nastawiam się na puch, a tu lampa i wszystko rozjeżdżone.

Prawda jednak jest taka, że trudno mi dogodzić :roll:

, więc skoro sam nie wiem gdzie jechać, to Wam też nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee, co za Dźwiedź, dzięki enyway :cool:

 

Radekk, co? myślisz, że pierwszy wpadłeś na taki pomysł?

Ojciec kumpla znalazł nam nawet działkę z górką i zaniedbanym wyciągiem, ale póki co nadal odkładamy mamone :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...