Skocz do zawartości

Mocniejszy alternator


Grzegor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka duzych odbiorników pradu i dodatkowy akumulator postrojowy , oryginalnie VW daje do tej wersji busa alternator 90A wiec zasta nawiam sie czy oryginalny z imprezy wystarczy.

Mam subaru legacy którym jeżdzi moja żona i powiem że nie jestem pod wrażeniem wydajnosci ładowania w tym samochodzie .Obecnie przygotowuje sie do włozenia silnika Imprezy RS MY06 do busa T3Syncro , to popularna przeróbka w stanach ale z tego co wiem w polsce jeszcze nikt tego nie zrobił .

Potrzebuje jeszcze jednej informacji do alternatora dochodzi mała wiązka trzyżyłowa oznaczona w manualu bodaj F26 - potrzebuje wiedzieć na którym pinie (kablu) jest sygnał wzbudzenia ładowania .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) liczę że opiszesz całą procedurę.

 

Zajeździłem w T3 4 silniki, odpukać piąty trzyma się dobrze, ale jakby co to tez włożę tam od Subaru :) albo jak busik przejdzie na emeryturę i będzie można w nim spokojnie dłubać.

Widziałem takiego z silnikiem WRXa, ale trochę mi się nie podobało umiejscowienie IC, bo nie wiadomo skąd on miał brać powietrze.

 

Z jaką skrzynią ma to współpracować? oryg. od Syncro?

 

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:31 pm ]

http://carscoop.blogspot.com/2008/04/vo ... ubaru.html

wspomniany wyżej vw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak w syncro to jedyna rozsadna możliwość , modyfikuje tylko 3 i 4 ty bieg oraz chłodzenie /smarowanie 4biegu i głownej przekładni.

pzdr

 

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 11:45 pm ]

Witam

Powtórzę swoje pytanie do alternatora dochodzi mała wiązka trzy żyłowa oznaczona w manualu bodaj F26 - potrzebuje wiedzieć na którym pinie (kablu) jest sygnał wzbudzenia ładowania .

sprawa jest dla mnie dość pilna .

pzdr

 

[ Dodano: Wto Lut 03, 2009 1:32 pm ]

Witam

Czy naprawde nikt nie wie gdzie jest wzbudzanie ładowania ?

pzdr

 

[ Dodano: Nie Lut 22, 2009 8:04 pm ]

Witam

Naprawde nikt nie wie jaki jest układ tych kabli ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...