Skocz do zawartości

kontrolka zapietych pasów


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Czołgiem,

mam pytanie do posiadaczy imprez, tych klasycznych <2001r ale z nową deską rozdzielczą.

Zauważyłem ostatnio że kontrolka zapiętych (czy zasadniczo niezapiętych) pasów nie świeci. Kontrolka jest, widać ją w słońcu. WYDAJE mi się, że kiedyś się świeciła. Nie widzę tez żadnego kabelka idącego od zapięcia/tego w co się wpina pas:)

Powiedzcie mi proszę, czy to mi się coś we łbie poprzestawiało, że ona świeciła, czy faktycznie jest awaria światełka?

 

druga część pytania. Czy wpięcie bezpiecznika w gniazdo FWD w puszce w silniku coś w manualu zmieni, czy to tylko dla automatu jest rozwiązanie. Znalazłem w jakimś starym wątku, że to gniazdo jest tylko w automatach. u mnie jest manual i miejsce na bezpiecznik jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, w manualu starszej wersji (ze starszą deską) jest informacja, że to specyficzne wykonanie było z tą kontrolką, na rynek arabski bodaj. Może ich przepisy tego wymagają? Prawdopodobnie więc w europejskiej nie musi świecić... chyba, że z Dubaju klikasz :mrgreen:

PS. Manual mam niemiecki, może w polskim jest inna informacja, nie wiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam Forysia - ale u mnei jest dokladnie tak jak opisujesz - mam kontrolke niezapietych pasow - ale nigdy nie swiecila i nie jest podlaczona do zadnego z zapiec - przypuszczam ze u Ciebie jest tak samo.

 

CO do bezpiecznik a- tez mam na niego miejsce - ale dziala to jedynie w automacie. Tam po wlozeniu bezpiecznika na desce zapala sie lampka FWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, też mam niemiecki.

Z dubaju nie klikam, co ja Harvester jestem? :D

 

Więc coś mi się przyśniło z działaniem tego świecidełka ;)

dzięki za szybkie odpowiedzi w tej jakże ważnej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, cieszę się, że pomogłem, gdybyś potrzebował jeszcze czegoś z Germanią związanego, dawaj na priv, dość kumaty w tym języku jestem (nie chwaląc się) :mrgreen:

Jest ponoć jakiś magiczny guziczek pomuk, czy cuś? Starzy forumowicze pisali... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat :mrgreen:

mam new age'a w specyfikacji USA i z tego co kojarze to powinien byc tam wkurzacz niezapietych pasow. Problem polega na tym ze nie pika a kontrolka sie nie pali (poza opening ceremony) gdy pasy sa niezapiete.

Dodam tylko ze resetowalem kompa, wiec myk z zapinaniem i odpinaniem pasow okrelona ilosc razy w celu wylaczenia bzykacza nie stanowi rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...