Skocz do zawartości

Auto Swiat - Subaru najlepsze na śniegu


Ejector

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Tym razem jest jak być powinno, w teście AŚ 4/09 Subari Impreza objechała wszystkich na sniegu. Miłej lektury.

Pzdrawaim

 

...min. Fiata Pandę 4x4 i Suzuki Jimny :mrgreen:

 

W najnowszym AŚ, którego mimo wszystko nie lubię, jest porównanie napędów 4x4 w samochodach różnych klas. W porówaninu udział wziął Tiguan, Unimog, Audi, Cayenne, GLK, Niva. STi było zestawione bezpośrednio z 911 Turbo 4x4. Podsumowanie obejmowało wyniki bezpieczeństwa, trakcji, przyjemności z jazdy itp. Wygrało STI :smile:

 

PS. Oczywiście wszystko na śniegu i lodzie :wink:

 

Pozdrowienia

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Za literówki przepraszam, i podrzucam link:

 

http://www.auto-swiat.pl/...,Artykul-23146/

 

niestety z linku mozna sobie tylko foty obejrzec :wink:

lepiej wiec przyjac po prostu z zadowoleniem, ze impreza wygrała, a uzasadnienie to juz sprawa wtórna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Za literówki przepraszam, i podrzucam link:

 

http://www.auto-swiat.pl/...,Artykul-23146/

 

niestety z linku mozna sobie tylko foty obejrzec :wink:

lepiej wiec przyjac po prostu z zadowoleniem, ze impreza wygrała, a uzasadnienie to juz sprawa wtórna :mrgreen:

Wcale nie jest to sprawa wtórna, bo wg autorów subaru z porszakiem wygrało "sprytem", a cały test bo to auto rajdowe co zdaje się sugerować jakąś nieuczciwą przewagę na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też, spojrzawszy na okładkę, zakupiłem na szybko pisemko i... takie to całe porównanie trochę mało poważne jest. Subaru zestawili z Porsche na zasadzie TANI (200 tys) - DROGI (640? tys). Dobrze, że dodali jeszcze "relatywnie tani oczywiście". :wink: Potem było takie krótkie zestawienie przyśpieszeń i hamowań do/z 40 km/h całej stawki. Zestawione pary były trochę dziwnie: np najnowszy Mercedes z 32-letnią konstrukcyjnie Ładą Nivą (której napęd nota bene mimo prostoty dawał radę, tylko... mocy brakło), Unimog (na szosowych oponach, w śniegu) z quadem. Zestawienie w sumie niewiele chyba wnosi w temacie 4x4, jak duża część testów tej gazety zresztą (taka subiektywna opinia).

Znacznie ciekawszy test widziałem w niemieckiej telewizji, gdzie porównali różne konstrukcje w kategoriach: przejazd nieodśnieżoną górsko-leśną drogą, podjazd po trasie wyciągu narciarskiego (kto wyżej), kierowalność na zwykłej drodze (slalom/komfort, itp), co pokazywało zalety i wady poszczególnych konstrukcji. Niestety, impreza się nie załapała do porównania :evil:

Nie zmiania to faktu, że cieszy wynik zestawienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ktos z AŚ nie wiedziec czemu pisal cos o Suzuki Ignis... :roll:

 

TAK zauważyłem, gdy tymczasem był to Jimny...

Będę złośliwy, ale cieszy mnie fakt, że Q7 też nie dało rady... :twisted:

natomiast przeraziła mnie bezradność unimoga, ten pojazd zawsze kojarzył mi się z mistrzem świata w kategoriach teren i pochodne (rozumiem opony, ale mimo wszystko), a tymczasem nic... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast przeraziła mnie bezradność unimoga, ten pojazd zawsze kojarzył mi się z mistrzem świata w kategoriach teren i pochodne (rozumiem opony, ale mimo wszystko), a tymczasem nic...

 

:shock:

 

niemozliwe, czytalem kiedys o unimogu, jak pamietam to on przejeżdza nawet przez metrowe ściany itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...