Jump to content

0.5 bara - problem

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 year later...

W październiku zjade do polski to odwiedze 3miasto może będą jakies nowe pomysły i wreszcie znajdziemy usterkę.

-- 3 lip 2012, o 21:49 --

Po bardzo długim czasie bo juz prawie 2 lata ( auto nie jeździło bo przebywam za granica ) oddałem auto mechanikowi by spojrzał w czym tkwi problem i chyba sie udało :). Pytanie do znawców czy to co teraz opisze mogło powodowac te słynne w moim aucie " blokowanie doładownia ". Otóż po podłączeniu kompa i zczytaniu błedów okazało sie że jakis (nie pamiętam numeru błędu) błąd odpowiada za zatarte klapy przepustnicy na 2 i 4 cylindrze. Mechanik naprawił potencjometry i silniczki. Ponoc teraz jeździ tak jak powinno. Sam jeszcze tego nie miałem przyjemnosci sprawdzic ponieważ dopiero za 2 tygodnie przylecę do Polski.

Chodzi o wrx 2003, tak klapki przepustnicy. Tak pająki chodza po tym wątku poniewaz nigdzie na pomorzu nie mogłem znaleźć ogarniętego mechanika. Nie wiem jak u was ale w Koszalinie strach jest oddac gdziekolwiek takie auto bo nie ma mechaników którzy by juz kiedys robili cos przy imprezie :(