Skocz do zawartości

Dyrekcyjny Faks


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, ciezkie jest zycie Filipa :D musialem na 9 byc w Ketach kolo Bielska-Bialej ze wzgledow nie cierpiacych sprzeciwu :( oczywiscie w duecie: JA i moj Lysol na tylnej kanapie... ale poszlo grillowanie po poludniu i przed chwila wrocilem.

 

A we wtorek w Bieszczady i na Ukrainke po tanie procenty :) , jak dobrze pojdzie to wroce w piatek w nocy 8)

 

A co do przyjaciolki to niestety, zdjecia w calosci nie mam, nr GG i koma znam ale to TAJNE :!:

PS: Kolezanka ma chlopaka a ja znam ja od urodzenia- jak rodzina ;)

 

Pozdrawiam, Filip D,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o psach mowa, przedstawiam Toudiego - psa-kosmite :D

Toudi mial byc Amstaffem, ale... no wlasnie.. porwali go kosmici i juz bylo wiadomo, ze amstaffa z niego nie bedzie :D:D:D w zwiazku z tym nie bylo sensu obcinac mu uszu :)))

Ulubionym zajeciem Toudiego jest utylizacja platikowych butelek oraz polowanie na owady bzykajace:)))

W stosunku do innych zwierzat (w tym kotow) usposobiony przyjaznie, do ludzi niestety tez :evil::)))) Na szczescie wygladem i masa budzi respekt nawet jak biegnie do kogos, zeby sie przywitac:)))))

 

Pozdrawiam:)

Agnieszka vel Krebelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że posiada agresywną sylwetkę, podkreśloną czarnymi wlotami powietrza do interkulera i ksenonami, trochę mało sportowe lusterka boczne ( albo urwane........ bo zwisają po bokach), grill sympatyczny, linia boczna klasyczna, ogólnie powiedział bym DO(D)G(E) RAM SRT 10.

Pewnie lepiej by wyglądał srebrny na .........ALUłapach.

 

Siwus koneserus kynologus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...