Skocz do zawartości

Dyrekcyjny Faks


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

W związku z licznymi zapytaniami na pw pozwalam sobie niniejszym przedstawić dyrekcyjnego Faksa.

Dane techniczne:

 

Nacisk maksymalny (szczęki) - ok. 2t

Zużycie paliwa - ok 4kg dziennie

Masa własna - ok 53 kg

Przyspieszenie od drzwi do płotu - 1,5s

Hobby - spanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niebawem! Walka o Mistrzostwo Swiata wagi super-ciezkiej!!! Tymczasowy Mistrz Fax bedzie bronil sie przed swoim rywalem - Pikusiem! Zapowiada sie niesamowita walka!

 

Rozgrywane beda zawody w podsikiwaniu drzew oraz zjadaniu lodzi podwodnych! Druga runda obejmowac bedzie ponadto wystepy artystyczne oceniane przez jury, w tym:

 

jazda na rowerze,

balansowanie pilki na nosie,

zjadanie pilki,

zabawa w ganianego (w wodzie i na ladzie),

zabawa w chowanego ( - ll - ),

aportowanie,

aportowanie (przyniesc zywe),

gra w szachy!

 

Serdecznie zapraszamy Panstwa na stadiony Wisly, ktory specjalnie w celu rozegrania tych zawodow zostanie czesciowo zalany woda! Koszt biletu wstepu: 55pln data: 31 luty 2004 godz: 23:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo, czy mógł bym prosić o numer tego Faksa, chciałbym przesłać wiadomość.

Pytania :

- ile wiadomości zeżarł ( zagryzając listonoszem ) ? - przyjmując spalanie 4kg dziennie i średnią wagę listonosza 70 kg, wychodzi że jeden listonosz zaspokaja spalanie na 17,5 dnia ( nie wliczam torby z korespondencją )

- ile Pan płaci za gaz ( założę się że nic, chyba że odwiedza Pana jakiś inkasent Robocop ) ) ?

- Czy można wypożyczyć Faksa ( oczekuję wizyty komornika ) ?

- Czy Faks lubi teściowe i.............. czym je popija ? - moja teściowa wystarczyła by ( jako karma ) na cirka, koma, przecinek - jakieś dwa miesiące, ale będzie wymiotował ) zmielić czy dostarczyć w człości ?

- czy Faks zdrapuje lakier tylko z prywatnego samochodu, czy również ze służbowych ?

- czy często Pan (do) puszcza Faksy.

- czy mogę zamówić do forestera hamulce z takim naciskiem szczęk.

- czy był szczepiony ( i z którą suczką się sczepił )

 

Siwy Jakzwyklebezczelnieciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Drogi Panie Waldemarze !

 

Oto odpowiedzi na Pańskie pytania:

1. Pocztę odbieramy ze skrzynki na poczcie (trochę tak jak masło maślane)

2. Pan z gazowni zaopatrzył się w lornetkę

3. Trudno powiedzieć, czy Faks lubi teściowe - ponieważ moje mieszkają daleko nie miał jeszcze okazji żadnej spróbować

4. Wypożyczenie Faksa niestety nie wchodzi w rachubę - komornik nie miał by do kogo przyjść, a pracę urzędników państwowych trzeba szanować (jako zagorzały zwolennik gatunku literackiego Fantasy pozwoliłem sobie w tym kontekście użyć słowa praca)

5. Lakier na samochodzie prywatnym zdrapał nadzwyczaj agresywny słupek na parkingu - to nie był Faks.

6. Faks (do) puszcza się sam ( w kategoriach psich jest juz pełnoletni - choc nie ma jeszcze prawa jazdy)

7. Przerobienie hamulców w Foxterierze Turbo na bębnowe nie jest nie jest niestety możliwe (brak homologacji)

8. Na pytania intymne nie udzielam odpowiedzi (ochrona danych osobowych)

 

Łaczę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo, masła maślanego, lornetek i teściowych nie lubię.

Załuję że wypożyczalnia Faxów jest nie czynna - trudno - komornika zjem sam. Zal mi lakieru na prywatnym samochodzie i przykro mi że Fax musi się puszczać z danymi osobowymi ( osobiście się brzydzę ). O bębnach nie nic wspominałem, ale mogłem nie zrozumieć jakiejś aluzji ( szara komórka musiała nie zastartować - jakiś chuligan zresetował mi kijem bejsbolowym - sorry za fonetyczną pisownię , za anglisku malo priczam ).

 

Waldemar Biela

PS. zmartwiła mnie pełnoletność Fax-a (szlag trafił gwarancję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gratuluje Dyrekcji bardzo pieknego psa, naprawde bardzo ladny.

No to wypada mi jeszcze foteczke Lysola pokazac :) Jakby ktos nie wiedzial to Lysol jest Nagim Psem Meksykanskim XOLO (wymiennie - "piesek morski :)")

 

Ps:Nie lubie Owczarkow Kaukazkich, mam przykre doswiadczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Dyrekcji bardzo pieknego psa, naprawde bardzo ladny.

No to wypada mi jeszcze foteczke Lysola pokazac :) Jakby ktos nie wiedzial to Lysol jest Nagim Psem Meksykanskim XOLO (wymiennie - "piesek morski :)")

 

Ps:Nie lubie Owczarkow Kaukazkich, mam przykre doswiadczenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten post bez zalacznikow, cos mi sie w kompie powalilo :)

 

No i co Dyrekcjo, moze by tak swojego pieska ogolic zeby za trendami podazal ? 8)

 

A tak na marginesie, to czy nawet pies Dyrekcji SIP musi byc BOXER ??!! To juz chyba przesada :shock:

 

Pozdrawiam serdecznie, Filip D wraz z Lysolem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest amstaff. Kiedy go kupowaliśmy ta rasa była w Polsce praktycznie nieznana, dopiero 2 lata później zaczął się boom na psy bojowe... Nasz Misio jest, jak każdy dobrze wychowany pies bojowy, agresywny tylko w stosunku do innych zwierzaków - do ludzi jest przytulanka i maskota ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest amstaff. Kiedy go kupowaliśmy ta rasa była w Polsce praktycznie nieznana, dopiero 2 lata później zaczął się boom na psy bojowe... Nasz Misio jest, jak każdy dobrze wychowany pies bojowy, agresywny tylko w stosunku do innych zwierzaków - do ludzi jest przytulanka i maskota

Jezuniu, to ja Cie nie chce spotkac z moim Lysolem, biedak cierpi, jak kazy XOLO na lekki niedobor uzebienia :? niestety by sie nie obronil...

A nozki naleza do mojej przyjaciolki.....nie nie, nie dziewczyny - przyjaciolki :)

 

Ps: Ale ten psiorek (nie mylic z "pisiorek") geroznie wyglada, dresy wymiekaja.

 

Pozdrowka, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasa to Nagi Pies Meksykanski/Nagi Meksykanczyk "Xoloitzcuintli"

mozesz sobie poszukac w googlach to jest kilka (w tym oficjalna), ale Polskich stron o tej rasie nie ma bo w sumie sa chyba tylko 2 - 3 psy tej rasy w Polsce... Nie zebym sie chwalil albo spamowal, ale jestem w trakcie robienia stronki o moim pupilku 8)

 

www.xolo.krakow.prv.pl

 

Pozdrowka dala forumowiczow i milosnikow psow, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, jeśli to przyjaciółka to pokaż zdjęcie całej postaci i później możesz podać numer na priv ;-) Poza tym ja normalnie nie wiem jak w środku nocy w sobotę, o 6 rano można siedzieć przed kmpem i pisać posty zamiast robić lulu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...