Skocz do zawartości

Wyspy Kanaryjskie


Kajek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Park Club Europe dostępny z Tui. Niby 3.5 gwiazdki, ale lepszy od wielu ****.

Świetna lokalizacja w Playa de las Americas, dobre jedzenie, wifi. Wadą jest na pewno wysoka cena (jak to z TUI) no i dzieciaków sporo (dla Ciebie to chyba jeszcze wada :razz: )

 

Świetny jest Melia Jardin de Teide z Itaki, ale lokalizacja odległa od centrum rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jakiś hotel. Cztery - pięć gwiazdek, AI.

 

Hotel Riu Palace Maspalomas na brak kawioru tam nie bedziesz narzekał :P:mrgreen:

Riu Palace Tenerife - to samo. Ogólnie sieć RIU jest eeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxstra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIU Vistamar w Puerto Rico - byłem dwa razy i polecam. Może kawior nie jest podawany do śniadania :wink: , ale za to jest spokojnie z dala od Maspalomas (ale nie za daleko) i jest to swietne miejsce do wypoczynku. A wogóle jak jedziesz na Gran Canarię to wybierz się w głąb wyspy z aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIU Vistamar w Puerto Rico - byłem dwa razy i polecam. Może kawior nie jest podawany do śniadania :wink: , ale za to jest spokojnie z dala od Maspalomas (ale nie za daleko) i jest to swietne miejsce do wypoczynku

 

A Puerto Rico to nie jest przypadkiem w okoliach Ameryki Środkowej? :wink: :mrgreen:

 

 

 

 

 

Tak, tak - wiem że chodzi o Puerto Rico de Gran Canaria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peurto Rico to raczej pustkowie ze sztuczną plażą :razz: , można zobaczyć ale więcej niż 1 dzień raczej nuda, znacznie lepiej moim zdaniem położone jest maspalomas i playa del ingles. Koniecznie trzeba wypożyczyć auto ( najlepiej szybkie :wink: ) i udać się na kręte drogi :twisted: przez środek wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...