Skocz do zawartości

kupno forestera


Gość mirand

Rekomendowane odpowiedzi

w grę wchodzi -niestety- Forester do 25000 PLN

 

[ Dodano: Pią Sty 16, 2009 5:47 pm ]

a może ktoś poda mi informację na temat warsztatów (z okolic Trójmiasta) specjalizujących się w naprawie SUBARU ?

 

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 9:04 pm ]

dziękuję za wyczerpujące informacje na temat Forestera. Prawdę mówiąc to liczyłem na konkrety a nie na paralityczne wywody!!!!!!!!!!!! Pociesza mnie tylko fakt, że to auto jest o wiele więcej warte niż wasze "opinie i komentarze"... Panowie do boju Subaru nie załatwi za Was spraw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
rawdę mówiąc to liczyłem na konkrety a nie na paralityczne wywody!!!!!!!!!!!! Pociesza mnie tylko fakt, że to auto jest o wiele więcej warte niż wasze "opinie i komentarze"

 

Prawdę mówiąc, to liczyłem na inne standardy zachowania - szczególnie, gdy się jest nowym Forumowiczem i przychodzi się do kogoś ze sprawą... :roll:

 

Pociesza mnie tylko fakt, że mamy na takie problemy swoje sposoby :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq chyba nie masz dzieci. Więcej luzu. To, że ktoś nie za bardzo umie się zachować to nie znaczy, że zaraz trzeba go straszyć paskami lub banowaniem bo tak niestety odczytałem Twoją wypowiedź. Trzeba młody narybek wychowywać - zawsze podziwiałem cierpliwość kobiet. Nie każdy umie korzystać z szukajki. Nie każdy umie właściwie korzystać z tego instrumentu. Sam mam ciekawy artykuł (niestety po niemiecku) z porównania kilku SUV-ów w jeździe po śniegu pod górę - jest tam Tuareg, ML, Jimmy, Forester (zajął 2-3 miejsce), BMW i Jeep i jeszcze coś i nie wiem jak się tym podzielić z bracią forumową - bo chyba tego na forum nie było. Mogę to ewentualnie przesłać komuś jako scan w PDF-ie i może ktoś to zamieści (są to chyba 4 strony). Tyle OT. :mrgreen:

A do Kolegi miranda to zwróć uwagę głównie na stan techniczny i to oceniony najlepiej przez eksperta. Kosztuje to 200-300 PLN i biorąc pod uwagę fakt, że mało jest warsztatów ogarniających Forki, części są trudno dostępne (czasem czeka się miesiące na dostawę z Japonii), mało zamienników (lub prawie wcale), bardzo mało części używanych (w porównaniu do innych marek) warto to zrobić. Więc nie oszczędzaj na oględzinach bo możesz wydać kupę (albo i dwie) kasy na naprawę. Są to bardzo dobre samochody i warto mieć taką furkę pod chałupką. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq chyba nie masz dzieci.

 

Pytasz o te oficjalne, czy też te nieoficjalne? :mrgreen:

 

Więcej luzu.

 

Mam go aż nadmiar :mrgreen:.

 

To, że ktoś nie za bardzo umie się zachować to nie znaczy, że zaraz trzeba go straszyć paskami lub banowaniem bo tak niestety odczytałem Twoją wypowiedź.

 

Ależ ja nikogo niczym nie straszę. Wyrażam tylko zdziwienie sytuacją, że ktoś przychodzi "do nas" ze sprawą, dostaje dogłębną odpowiedź - patrz post pablonasa, który wykonał za niego robotę i użył szukajki - a na to jest komentarz, który ja odczytuję jako:

 

"Jestem najważniejszy, mam dostać 100% precyzyjną odpowiedź na tacy, a tu dostaję jakieś linki i SAM MAM TO WSZYSTKO CZYTAĆ. SKANDAL!!! CO ZA OBSŁUGA! Poproszę Kierownika - chcę złożyć reklamację!" :twisted:

 

Trzeba młody narybek wychowywać

 

Gdybym nie chciał "wychowywać" pojechałbym z paskiem i darował sobie nawet komentarz do sprawy. A tego nie zrobiłem...

 

OK - to tyle w kwestiach organizacyjno-formalnych. Życzę kol. mirandowi i Forumowiczom udanej współpracy w duchu koleżeńskim 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do kupowania Forestera weź sobie do pomocy najlepiej użytkownika Subaru, na pewno więcej Ci pomoże znając słabostki (niewiele) tej marki, niż jakiś ,,ogólny" mechanik, który to Subarowicz nawet przez porównanie do swojego auta oceni Ci Twoje ewentualne nowe auto. :lol: no i mamy taki zwyczaj....używamy na Forum takich magicznych zwrotów jak : dzieńdobry, do widzenia, proszę, dziękuję, itd :grin: jak widać jeździsz jeszcze BMW, ale nie przejmuj się, rozgladasz się we właściwym kierunku... :lol: (Jedyna słuszna marka na S) :grin: pozdrawiam i życzę udanego zakupu i zadowolenia z Forestera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...