Skocz do zawartości

Zmiana nicka


M@rcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JuNo...a nie wystarczy Ci tych siedemset które masz? :wink:

Nie chodzi o ilość tylko o jakość - trafiłem na Forum na początku akcji "Oskar" i szkoda trochę tych pierwszych postów (jeden był cytowany w Plejadach :cool:).

Jak byliśmy w Kraku na spocie z Oskarem i wszyscy się przedstawiali nick'ami to mi trochę "gupio" było po nazwisku :mrgreen:

Poza tym nie "chcem" być przestępcą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to możemy takie małe porządki zrobić i u nas, użytkownik master michał to ja miś założyłem to konto dawno, dawno, ale nie używałem bo raczej czytałem, dopiero jak stałem sie posiadaczem to chciałem, ale nie pamiętałem hasła a i konto email juz nie istniało z tamtych czasów i tak założyliśmy "wspólne" z Kasią :) - krótko mówiąc można usunąś master michał lub najlepiej dodać do nas je czy coś w tym stylu bo jednak data przyłączenia 3maj2003 jest konkretna :razz:

 

pozdrawiam

miś od KASIiMISia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
miejmy nadzieje ze Dyrekcja nie pozwoli nam zbyt dlugo czekac na rozjasnienie

Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi

= nie mam nic przeciwko publikacji :wink: (choć nie pamiętam co na tym zdjęciu właściwie jest ...)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze Dyrekcja nie pozwoli nam zbyt dlugo czekac na rozjasnienie

Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi

= nie mam nic przeciwko publikacji :wink: (choć nie pamiętam co na tym zdjęciu właściwie jest ...)

 

Pozdrowienia

Bo i nie ma czego się bać ;)

Wyszło zabawnie bo Dyrekcja stanęła pod pustym "kierunkowskazem" wskazując reszcie kierunek, a że Directory z pisowni przypomina Dyrektor to i było z tego trochę śmiechu ;)

56be7ca8106c13aam.jpg

A tutaj już zgodnie z wykonywaną funkcją oraz właściwym znaczeniem obcego języka ;) plus moja lepsza połowa ;)

5b59c3966a682f0cm.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, nie mam możliwości połączenia postów dwóch innych (z punktu widzenia bazy forum) użytkowników. Mogę wykasować tamten nick i będzie podpis usunięty. Posty nie znikną ;)

To może jednak zostawmy tak jak jest, albo może wystarczy jakaś blokada - nie korzystam ze starego konta, ale szkoda mi trochę historii moich pierwszych kroków na Forum.

Oczywiście, jeżeli nie będę ścigany za rozdwojenie jaźni :roll: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport napisał/a:

może 3. emotorsport (może na emoto, bo krócej :lol: )

 

Emo jest jeszcze krócej :mrgreen: :razz:

 

i modne ostatnio :) tylko wymaga zapuszczenia długiej grzywy i zafarbowania jej na kruczoczarno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MO

2. Paproch

3. Sprrt

może 3. emotorsport (może na emoto, bo krócej )
4. harry26poz na harrypoz

 

Mnie tam wszystko jedno na którym miejscu, ale zastanowię się, bo lubię zmiany :wink: :mrgreen:

 

5. apal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po wnikliwej analizie wersetów (ech, szatańskie one som... :lol: ) i krótkiej acz wyczerpującej konsultacji ze spostrzegawczością śmiało rzec (napisać) mogęż, że lista wygląda tak:

 

1. MO

2. Paproch

3. Sprrt

4. Harry26poz

5. Apal

6. D.Rutkowski

 

To już prawie 15 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...