Skocz do zawartości

25.01.2009r upalanko w MODLINIE!!!!!!!!


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro będa elementy Ken Block'a to może i po OESIE w Kielcach bym wpadł na trening.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: tylko ta odległość....

 

Nie przejmuj się odległośią, wpadnij i pokazuj nam jak sie jedzie ... zawsze tyle mogę sie nauczyć, że ja to lubię jak wpadasz choć na parę minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio to kolejny wspanialy dzien za nami.kupa ludzi i cholera coraz lepszymi autami.sporo zaklatkowanych swietnych fur.evo... topowe z klatka wygralo.znaczy sie ten kierownik.milo fajnie a i chlopcy z pucharu polski rowniez trenowali w swoich nowych autach na nowy sezon.tata rulak zrobil pyszna zupe i generalnie bylo fajnie.

 

generalnie ze by zaczac wygrywac oprucz dobrego kierownika musi byc top auto...

pojezdzawki z furami po 300koni i klatkami w fuul specyfikacji...co to sie porobilo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie można odpisać 22% Vatu czyli STI nowe nieżle stanieją.

A Lanos wygląda dobrze jako auto służbowe :mrgreen: No ma SI-drive :-)

Pali mnniej niż dieasel hehehehehheh

 

Jak sprzedam moje srebrną żabkę to taki mam chytry plan na Lanosika, może być z kratką heheheh

 

 

Oj działo się dzisiaj ... profeska pełna, szkoda tylko że zimówki wziąłem :-( ale i tak EVO N-grupowe było poza zasięgiem :-)

Vercik , Harvester, dzięki za prawy :-)

 

Niebieski - trochę więcej odwagi :-) i będziesz mnie klepał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyk - dzięki.

 

a co z tymi RE cośtam? widziałem, że dużo osób na takich jeździ.

może i osobny temat, ale jakoś przyjemniej mi się spytać ludzi, których widziałem na żywo.

 

w razie czego nie odpisujcie - wtedy będę musiał poszperać :wink:

 

przy okazji - ktoś robił zdjęcia, kto i czy czy będzie do nich dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papa bedzie szczesliwy bo to jakies 22 000pln z ful opcja czyli klime masz ! :mrgreen:
I jak mało palił będzie. Czy to normalne, żeby mój OBK wczoraj spalił prawie pół baku na 30-40 km :?: :???: :mrgreen:

 

Harvester, dzięki za prawy :-)
Ja również dziękuję za prawy i tata też dziękuje :razz: :smile:

 

BTW. Jak jeździłem widziałem, że w co bardziej strategicznych miejscach stali ludzie z aparatami/kamerami... Pojawią się gdzies te materiały :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się dzisiaj ... profeska pełna, szkoda tylko że zimówki wziąłem :-( ale i tak EVO N-grupowe było poza zasięgiem :-)

 

Witam!

To była moja pierwsza impreza tego typu i od razu widzę że trzeba się jeszcze dużo uczyć żeby w miarę ogarnąć technikę jazdy...wogóle to fun był przeogromny i można było poznać wielu fajnych ludzi :smile: Dzięki wielkie za fachowe porady na prawym(Filip i Tomek z AutoGT, Rulak, kolega z BMW, który urwał koło :smile: ) - sporo mi pomogły!

BZYK, dzięki za wyjaśnienie kilku kwestii odnośnie nie-inwestowania w WRX-a :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wczoraj nowo poznanych (niebieski i cichy) i starych znajmych.

Przyjechaliśmy towarzysko z Gracowym i jego psiakiem - Czesiem. :mrgreen:

Jak zwykle żurek made by Tata Rulak - pierwsza klasa :lol:

 

 

Przyjażdzka z Harvesterem - chłopak najpierw skręca a potem myśli co sie będzie działo :shock: :evil: :roll: :wink: - dobrze, że nie było krawężników :roll: :mrgreen:

 

 

Artur ZAQ - najlepsze na pojeżdzawki - Brigestony RE 070 (bardziej rajdowe) lub Toyo R888 - (bardziej wyścigowe) - chodzi o twardość boków opony lub nowe lub używane slicki.

 

Na codzień polecam RE 050A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...