Jump to content

Lampy WRX STi 2004 USA TYŁ

scalmax
 Share

Recommended Posts

tylko pytanie, po co?

bo od tylu bedzie wygladal na mlodszy? :razz:

poprawcie mnie, jesli sie myle, ale o ile dobrze pamietam, to 03-05 ma osobne zarowki do swiatel stop, a pozniej razem z pozycyjnymi? pierwsze rozwiazanie IMHO lepsze...

• 2 weeks later...
tylko pytanie, po co?

poprawcie mnie, jesli sie myle, ale o ile dobrze pamietam, to 03-05 ma osobne zarowki do swiatel stop, a pozniej razem z pozycyjnymi?

się podłączę pod temat, bo na stacji diagnostycznej przyczepiono się do mnie, że mam 4 światła stop z tyłu, a brak jest przeciwmgielnego - czy mam coś skopane w instalacji ?

Nie, masz poprostu instalacje USA - troche niezgodną z Polskimi przepisami. Trzeba pojechać do elektryka, żeby odłączył jedną parę stopów i pod nią podłączył światło przeciwmgłowe. Niestety wiążę się to z ciągnięciem instalacji do tyłu i montażem włącznika światła. Dla średnio ogarniętego elektryka to jakaś godzina roboty :smile:

Nie mają. Z przodu powinno się odłączyć pomarańczowe obrysówki i zastosować asymetryczną żarówkę świateł mijania. Może to wiązać się niestety z wymianą kostki podłączeniowej. Kazdy elektryk samochodowy ogarnie to bez problemu.

reszta jw zrobiłem edit

Czy przypadkiem lampy do '04-05 nie są na dolnej krawędzi równe, a '06 maj na dolnej krawędzi niewielki łuk. Zobacz sobie oferty lamp na allegro i wtedy się przekonasz.

Pozdrawiam

Czy przypadkiem lampy do '04-05 nie są na dolnej krawędzi równe, a '06 maj na dolnej krawędzi niewielki łuk. Zobacz sobie oferty lamp na allegro i wtedy się przekonasz.

Pozdrawiam

równe lampy byly do rocznika 03 potem jest z "łukiem"