Jump to content

Glosno w srodku...

Recommended Posts

Panowie wydaje mi sie ze do srodka do wnetrza tak jakby przedostawal sie szum powietrza z przodu od strony wlotu intercoolera.Denerwuje mnie to bo przy 140 km/h ma sie wrazenie jakby sie jechalo co najmniej 200.Moze macie jakis pomysl co moze byc przyczyna?Pozdro

Szum powietrza od strony intercoolera przedostaje się do środka? Sam wlot stawia opór, który może nie obytym z wlotami wydawać się nieprzyjemnym...

wydaje sie tak jakby gdzies podszybie bylo nie szczelne ale przeciez nic nigdy tam nie bylo uszkodzone ani robione.Czyli mozliwe ze to sam wlot robi taki opor i on powoduje ten szum?

Szczerze, to pod maską w okolicach nie ma takich miejsc, gdzie mogła by być nieszczelność ( w aucie nie bitym rocznik 2007). Wlot stawia dosyć duży opór i stąd może takie dudnienie. Polecam zastosować terapię wstrząsową - wydech przelotowy + dobre car audio, które wlaśnie zagłuszy wydech ;)

(hałas przy 140 w WRX jest taki, że można normalnie rozmawiać. Nie jest bardzo głośno. Sprawdź może osłonę pod silnikiem - mi kiedyś w innym samochodzie pękłą i jeden z jej elemntów podczas szybkiej jazdy wydawał straszne odgłosy, które nikt nie mógł zlokalizować.)

wydaje sie tak jakby gdzies podszybie bylo nie szczelne

A to nie kwestia szyb bez ramek?

Czy jak się rozpędzasz do około 200 km/h masz wycie, jakby w samochodzie było stado upiorów? :mrgreen:

wydaje sie tak jakby gdzies podszybie bylo nie szczelne

Czy jak się rozpędzasz do około 200 km/h masz wycie, jakby w samochodzie było stado upiorów? :mrgreen:

No co Ty? Wyje Ci przy 200? U mnie jak w Rolls Royce - przy takiej prędkości wciąż mogę pić gorącą kawę i słuchać Mozarta :)

I czy wczesniej tego nie bylo?

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 12:10 pm ]

No co Ty? Wyje Ci przy 200? U mnie jak w Rolls Royce - przy takiej prędkości wciąż mogę pić gorącą kawę i słuchać Mozarta :)

To Ty sluchasz Mozarta? :mrgreen: :wink:

Michael nie napisał że słucha ale ze może słuchac :mrgreen:

PZDR!

Michael nie napisał że słucha ale ze może słuchac :mrgreen:

PZDR!

Ehehe... to byście się obaj zdziwili.

sa to odglosy stu upiorow :grin: no i juz tak normalnie nie porozmawiasz...

Moja zlota i bezcenna porada brzmi*: zacznijcie Kapitanie rozmawiac zatem z upiorami. Jak nie mozesz czegos zwalczyc, to sie z tym zaprzyjaznij. :mrgreen:

*Kwitek za porade do zrealizowania w kasie u Pani Stanislawy w kazdy poniedzialek i piatek od 8:00 do 18:00 :wink:

Zawsze miałem problemy z nadmiernymi szumami w Subaru aż dopiero w najnowszym one ustały. Zupełnie przypadkowo w tych modelach wprowadzono odkrywczą nową technologię zwaną "ramki do okien" ale nie wiem czy jest tu jakiś związek.