Skocz do zawartości

warto po wypadku


Mike.l

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się, że najprawdopodobniej uszkodzony jest tył auta :lol: zdjątka z najwyższej półki....tylko szkoda, że niewiele widać... :lol: pytanie też niczego sobie....zasadniczo prawie każde uszkodzone auto jest naprawialne, a czy warto można ocenić po przeanalizowaniu kilku faktorów, takich jak: cena, koszt naprawy, możliwość kupienia używanych części, ceny nowych oraz posiadanie kogoś kto tanio naprawi lub techniczne umiejętności - własne... niestety nic z tego nie znalazło się w Twoim poście....a kolor to naprawdę trawiasta zieleń :?: to musiał być malowany, bo nie występuje seryjnie.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że najprawdopodobniej uszkodzony jest tył auta :lol: zdjątka z najwyższej półki....tylko szkoda, że niewiele widać... :lol: pytanie też niczego sobie....zasadniczo prawie każde uszkodzone auto jest naprawialne, a czy warto można ocenić po przeanalizowaniu kilku faktorów, takich jak: cena, koszt naprawy, możliwość kupienia używanych części, ceny nowych oraz posiadanie kogoś kto tanio naprawi lub techniczne umiejętności - własne... niestety nic z tego nie znalazło się w Twoim poście....a kolor to naprawdę trawiasta zieleń :?: to musiał być malowany, bo nie występuje seryjnie.... :smile:

 

A ty byś kliknął w te zdjęcia to bys się zorientował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze tragedi nie ma. dla mnie generalnie warunek bylby taki: pokazuje blacharzowi jezeli stwierdzi ze wymieni samo poszycie glotnika i bedzie ok- biore. jezeli stwierdzi ze podloga jest pogieta i nie obejdzie sie bez wymiany cwiartki- nie ma mowy. ogolnie to chyba odgiete drzwi nie wroza dobrze ale to juz tylko na zywo sie stwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem auto, które kiedyś było bite, ale miałem fotki i wiem co i jak było zrobione. Poza tym stan techniczny był bdb. i żadne ważne elementy nie zostały uszkodzone. Sprawdź czy woda nigdzie nie cieknie i nie zbiera się gdzieś w bagażniku.

 

ps. zdjęcie z autem ustawionym w poprzek na drodze nie za dobrze świadczy o fotografującym :shock:, ale to tak poza konkursem.

 

ps2. wiesz, że to jest US Spec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...