Skocz do zawartości

Pierwsze subaru


miniek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po latach marzeń i westchnień do marki , zakupiłem wczoraj impreze wrx 07 USA. Wszystko w miarę kumam , nie mogę rozgryźć tylko do czego jest klawisz po lewej stronie ze znaczkiem przedniej szyby, na niej wycieraczka i spiralka podobna do ogrzewanej tylnej szyby. Drugą sprawą jest to , czy zawory w tym autku są regulowane automatycznie, czy trzeba do nich czasem zajrzeć, bo mam dziwne wrażenie że je delikatnie słychać z obydwu głowic( takie lekkie cykanie przystawiając głowę w pobliże) . Dodam że auto ma 7 tys mil. Kolejny pytanko, czy ma ktoś z Was sprawdzony sposób na częstotliwość radia , oraz na wskazania licznika i temperatury. Pozdrawiam, a gdybym tym postem strzelił jakąś gafę , to proszę od razu mnie nie zbesztać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy

po latach marzeń i westchnień do marki
- wypadalo by sie przywitac w dziale witamy sie, a tak uderzyles z grubej rury;/

 

wycieraczka i spiralka podobna do ogrzewanej tylnej szyby
- podgrzewanie wycieraczek

 

czy ma ktoś z Was sprawdzony sposób na częstotliwość radia , oraz na wskazania licznika i temperatury
- wszystko bylo na forum mase razy, do mil i farenhajtow sie przyzwyczaisz, radio mozesz wlozyc inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym witaniem, ale napisałem witam i jakie mam auto, co do szukajki wiem co to, ale za skarby po wpisaniu klawisz nic konkretnego nie wyskakiwało, teraz jak wpisze podgrzewanie wycieraczek to wyskakuje, ale wcześniej nie wiedziałem co to, a teraz nurtuje mnie po co to? Ale się boje zapytać. Mimo to wielkie dzięki za odpowiedzi. Myślałem że Subarowcy to bardziej wyluzowani :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym witaniem, ale napisałem witam i jakie mam auto
Chodzi o to że jest specjalny wątek na forum gdzie nowi forumowicze mogą się przywitać - to taki mile widziany obyczaj i dobrze od niego zacząć żeby potem nie robić tego w wątkach technicznych :wink: Ale tak czy siak witamy :razz:
Myślałem że Subarowcy to bardziej wyluzowani :smile:
Nie sądź po pozorach - pozory mylą :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to ja Ci odpowiem :)

Zreszta i tak już wszystko zostało powiedziane.

 

 

W przedniej szybie masz takie śmieszne nitki grzewcze, żebyś nie musiał w okresie zimowym odrywać przymarzniętych wycieraczek od szyby. Włączasz i zapominasz o problemie, przy mrozie rzędu -5 stopni wystarczy parę minut podgrzewania.

 

delikatne cykanie najprawdopodobniej pochodzi z wtryskiwaczy, nie stresuj się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zaworow to nie sa regulowane automatycznie (co najwyzej hydraulicznie ;) ) w tych motorach sa regulowane manualnie - na plytki

reguluje sie je co 100 tys km

 

radia nie przestroisz - z tego co sie orientuje temperatury tez

 

licznik mozesz wymienic na europejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...