Skocz do zawartości

Lakiernik poszukiwany


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy Olsztyn należy już do okolic Warszawy.... :grin: ale jakbyś chciał sie pofatygować, to warto, mój kumpel lakieruje, perfekcyjna robota, lakier metalik, całe auto, jak niedużo rzeźby to mieścisz się w 3500-4000 za całe auto z zewnątrz, ale jest bajka, naprawdę profi. Więcej :arrow: PW. Pozdro, E :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod pytanie (jeśli można 8)): legaca zżera rdza i muszę coś z tym fantem zrobić. Jako, że jest to auto bojowe :), zależy mi wyłącznie na zabezpieczeniu, nie musi być jakoś szczególnie ładnie. Jakieś propozycje? Może być na PW, jeśli to propozycje spoza sieci ASO :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Wyszomirskiego.

A dokładniej:

- lakiernika - Fredka

- osobę, która szykuje samochód do malowania- janek

 

 

Janek się strasznie bulwersuje jak mu ktoś zwróci uwagę,ale faktem jest, że jest dobry.

Co do obsługi u Wyszomirskiego, to ... olać i włazić sobie samemu bezpośrednio od tyłu. Ja tak robiłem i nigdy nie zwrócono mi uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, pędzlem nie maluje :wink:. Wszystko zależy czego oczekujemy, np Suzuki Samurai do off roadu na wiosnę pójdzie do niego z tej prostej przyczyny że nie musi być wypas. Natomiast do poważniejszej roboty mam drugiego u którego cena 350 za element.

 

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 12:07 pm ]

u mnie na wsi jest zdecydowanie drożej

No Sochaczew w porównaniu do mojej wsi to prawdziwa METROPOLIA :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że Gracowy szuka silnika diesla od Forestera (ze skrzynią 6 b.) :roll: :wink: :mrgreen:

 

Coupeta jest ok. 300kg lżejsza od nowego forestera więc po chiptuningu na 180 KM może to nawet szybko jeżdzić i mało (o zgrozo) palić :razz: :wink: :roll: :mrgreen:

 

Czy jest ktoś, kto się podejmie przekładki silnika i zestrojenia tego wszystkiego - bezstresowo - czyli bez zawracania głowy ("....a trzeba to jeszcze zrobić..." , "...a jeszcze to...", ...a tu jest problem....", itp, itd) ?? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracowy, ok 5 za cale auto u tego co mowilem

 

adam. moge prosić namiar na PW

 

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 7:31 pm ]

Też polecam Wyszomirskiego.

A dokładniej:

- lakiernika - Fredka

- osobę, która szykuje samochód do malowania- janek

 

 

Janek się strasznie bulwersuje jak mu ktoś zwróci uwagę,ale faktem jest, że jest dobry.

Co do obsługi u Wyszomirskiego, to ... olać i włazić sobie samemu bezpośrednio od tyłu. Ja tak robiłem i nigdy nie zwrócono mi uwagi.

 

Mi niestety zwrócili uwagę, ale to ten którego tam nikt nie lubi, :mrgreen:

 

Wyszomirski, skasował mnie za lakierowanie całości 10tys.

Średnio od malowania całości biorą od 8 do 12.

Całość to komora, środek, zabezpieczenie podłużnic i podwozia (na życzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemojesli chodzi o zabezpieczenie to polecam tescia tomalaka,cnowo rowniez.robie u niego sprawy lakiernicze zwiazane z cytruna i jest przyzwoicie.

 

Jak u niego to wygląda cennikowo?

 

dogadasz sie :mrgreen:

 

za malowanie lewego blotnika,listew,zderzaka przod i tyl,klapy bagaznika, progow,tylna lampe plus klepanie zaplacilem okolo 800pln.

 

nie jest to michal anioł od klepania ani matisse od malowania ale jest szybki i skuteczny.no i adas tomalak to kontroluje jako ....synowy...czy jakos tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...