Skocz do zawartości

Ilość miejsca na tylnej kanapie Impreza Bugeye


dirkdiggler

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna Imprezy wrx bugeye w wersji kombi. Zastanawia mnie czy ilość miejsca na tylnej kanapie w tym aucie jest obiektywnie większa niż w klonach golfa IV (octavia, leon, toledo) czy też miejsca jest mniej?

 

W klonie tj Toledo mam na tylnym siedzeniu zamontowane dwa foteliki dziecięce - dla 2 latka i 0,5 latka i jest ciasno.

 

Mam nadzieję że w imprezie jest luźniej bo wypadnie mi kolejny argument dla żony o wymianie auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w imprezie jest luźniej

Nie jest luźniej. To zdaje się ta sama klasa aut tylko, że Subaru ma bagażnik. Zdarzyło mi się jechać bugeye`em z tyłu we dwie osoby (chude) i nie wyobrażam sobie tam trzeciej osoby... czyli tak samo jak w Golfie, Octavii czy Leonie.

Sorry.

 

Ale możesz kupić kombi. Przynajmniej będziesz miał kawałek bagażnika...

 

Ja bym żonę "podszedł" :wink: z innej strony. WRX i jego moc pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie czegokolwiek na drodze. To jest zdecydowana poprawa bezpieczeństwa w podróży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ja bym żonę "podszedł" :wink: z innej strony. WRX i jego moc pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie czegokolwiek na drodze. To jest zdecydowana poprawa bezpieczeństwa w podróży :wink:

 

...Toledo też nieźle zapitala Ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ja bym żonę "podszedł" :wink: z innej strony. WRX i jego moc pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie czegokolwiek na drodze. To jest zdecydowana poprawa bezpieczeństwa w podróży :wink:

 

...Toledo też nieźle zapitala Ci powiem

 

Obudź się, chłopie.... :lol: jeździłeś Imprezą? To nie herezjuj, bo to grzech :lol: Moim zdaniem, Impreza jest bardziej odpowiednikiem rozmiarowym Passata, niż Golfa czy Toledo, na pewno jest w niej przestronniej niż w w/w modelach. A czemu nie chcesz kupić Legacy, jak potrzebujesz przestronnego auta? Występuje też w mocnych wersjach silnikowych, i jest w nim naprawdę dużo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX i jego moc pozwala na bezproblemowe wyprzedzanie praktycznie czegokolwiek na drodze.

Nie dotyczy Sti.

:mrgreen:

Zastanawia mnie czy ilość miejsca na tylnej kanapie w tym aucie jest obiektywnie większa niż w klonach golfa IV (octavia, leon, toledo)
Moim zdaniem, Impreza jest bardziej odpowiednikiem rozmiarowym Passata, niż Golfa czy Toledo, na pewno jest w niej przestronniej niż w w/w modelach.

Ciezko sie z tym zgodzic, E...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to rybka :grin: dawno nie siedziałem w pasacie, powiem więcej - nigdy nie siedziałem w pasacie z tyłu.... :razz: i nie zamierzam, ale wydawało mi się że są porównywalne z Imprezą...jeżeli któryś z kolegów dokładnie wymierzył albo wyszukał dane w testach i wychodzi inaczej niż myślę, bardzo serdecznie przepraszam, pokornie proszę o wybaczenie i obiecuje poprawę.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca z tyłu mnóstwo nie ma, Impreza to dosyć jednak niewielki samochód. Dzieci w fotelikach nie woziłem, ale dwie średnich rozmiarów osoby z tyłu to max na dłuższe trasy. Trochę wyżsi niż przeciętnie pasażerowie z tyłu wbijają mi kolana w plecy, a jeżdżę dosyć blisko kierownicy.

Rodzinny samochód to to nie jest raczej :P Tutaj raczej bym się do Legacy skłaniał, tam masz naprawdę dużo miejsca wszędzie, a 3.0 H6, czy inne 2.5GT do wolnych nie należą.

Odnośnie 'zapitalania' Toledo, w porównaniu do WRX'a, to proponuję się obudzić, przejechać Imprezą (choćby na prawym) i zrozumieć błąd :P

 

(gwoli wyjaśnienia: obecnie jeżdżę bugiem MY02, z Toledami miałem sporo do czynienia, włączając w to posiadanie jednego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 'zapitalania' Toledo, w porównaniu do WRX'a, to proponuję się obudzić, przejechać Imprezą (choćby na prawym) i zrozumieć błąd :P

 

dirkdiggler chyba pisze o swoim toledo, które wnioskując po opisie ma 195 KM, i 390 Nm, a to już wciska w fotelik :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 'zapitalania' Toledo, w porównaniu do WRX'a, to proponuję się obudzić, przejechać Imprezą (choćby na prawym) i zrozumieć błąd :P

 

dirkdiggler chyba pisze o swoim toledo, które wnioskując po opisie ma 195 KM, i 390 Nm, a to już wciska w fotelik :razz:

I klekocze jak traktor :razz:

 

Żeby nie było offtopic; Impreza jest małym samochodem. Szczególnie jeśli chodzi o miejsce z tyłu. Tam mogą podróżować dłużej max 2 osoby. Z miejscem na nogi nie ma rewelacji. Jeśli chcesz przestronne, rodzinne auto które będzie zabierało wszystkich od czasu do czasu na wakacje itp itd to radził bym się rozejrzeć za Legacy/Outbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emot, ogorass odnośnie zapitalania Toledo.

Nie zgadzam się z faktem że prawie 200konne Tdi w aucie ważącym 1300kg nie daje rady i jest zupełnie do niczego a między standardowym WRX dzieli je przepaść. Tak nie jest.

Oczywiście auto kładzie się na boki, brakuje mu spontaniczności, wdzięku, trakcji, klekocze i jest nudne do bólu ale kto twierdzi że jest to wolne auto myli się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Impreza jest bardziej odpowiednikiem rozmiarowym Passata, niż Golfa czy Toledo, na pewno jest w niej przestronniej niż w w/w modelach.

 

To ciekawe, bo w OBKu jest ciaśniej niż w Passacie :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy ilość miejsca na tylnej kanapie w tym aucie jest obiektywnie większa niż w klonach golfa IV (octavia, leon, toledo) czy też miejsca jest mniej?

 

jest porównywalna z tą w Octavii, Leonie czy Golfie

 

Passat ma sporo wiecej miejsca

 

pomiedzy Passatem a Imprezą jest przepaść w ilości miejsca na tylnej kanapie

 

 

Wpadnij kiedyś do Ułęża, czy innego Modlina, to zobaczysz o czym mówimy

 

nic dodać nic ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...