Skocz do zawartości

Montaż zawieszenia KYB AGX & Eibach Pro-Kit


GeOrGe

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem te zawieszenie. Wiem że wypadałoby wymienić jakieś osłony i gumy w zawieszeniu od góry. Może ktoś mi wypisać co standardowo wymienia się przy takiej akcji? Chciałbym być przygotowany zanim zacznę grzebać. Mile widziane numery części :)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem te zawieszenie. Wiem że wypadałoby wymienić jakieś osłony i gumy w zawieszeniu od góry. Może ktoś mi wypisać co standardowo wymienia się przy takiej akcji? Chciałbym być przygotowany zanim zacznę grzebać. Mile widziane numery części :)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :mrgreen:

Nie ma czegoś co się standartowo wymienia, standartowo to się sprawdza co jest uszkodzone i wymienia, np. osłony amorów, lub podstawy amortyz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz górne mocowania + osłony i odboje

mocowania przód - 20320AA110

osłony - 20322AA000

odboje - 20321AA201

mocowania tył - 20370FA200

osłony - 20372AA031

odboje - 20371AA041

można pewnie jeszcze taką gume o którą sie sprężyna opiera z tyłu 20375AA030 ale nie wiem czy to można kupić - my nie wymienialiśmy - nr części nie muszą być na 100% dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz górne mocowania + osłony i odboje

 

Naprawde nieprzesadzajmy :!: , czasami jak czytam posty, to się robimy bardziej papieski jak sam papież :twisted: To co jest oczywsite , to oczywiście wymieniamy, i nie warto oszczędzać, ale bez przesady :roll: .

Jak coś jest dobre to zostawiamy, a nie wymieniamy na siłe. Jak zmieniasz akumulator , to też zmieniasz klemy i mocowanie :?: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, wiem że najlepiej i najtaniej wymienić tylko uszkodzone elementy. Chodzi o to że może są jakieś elementy pancerne których nigdy się nie wymienia a inne padają dosyć często. Chciałbym kupić te elementy aby być przygotowanym w chwili rozbiórki auta.

KASIAiMIŚ, dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, wiem że najlepiej i najtaniej wymienić tylko uszkodzone elementy. Chodzi o to że może są jakieś elementy pancerne których nigdy się nie wymienia a inne padają dosyć często. Chciałbym kupić te elementy aby być przygotowanym w chwili rozbiórki auta.

KASIAiMIŚ, dzięki za pomoc :)

 

osłony możesz ocenić samemu, bez ściągania zawieszenia, poduszki amorów niestety nie, ale one też nie są elementem który non stop się psuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało przypomnę że jakby ktoś miał stare zużyte pogryzione i wyplute nawet amorki KYB AGX przednie to ja bym chciał regulację twardości - ten cypelek plastikowy z góry :mrgreen: Dziękuję za uwagę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało przypomnę że jakby ktoś miał stare zużyte pogryzione i wyplute nawet amorki KYB AGX przednie to ja bym chciał regulację twardości - ten cypelek plastikowy z góry :mrgreen: Dziękuję za uwagę :mrgreen:

 

A ta rozporke tylna chcesz czy nie bo na chacie jestem :mrgreen: przez pare dni!!

A w temacie, wymienia sie to co nie dziala albo co servis mowi byle nie ten w Katowicach.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz górne mocowania + osłony i odboje

 

Naprawde nieprzesadzajmy :!: , czasami jak czytam posty, to się robimy bardziej papieski jak sam papież :twisted: To co jest oczywsite , to oczywiście wymieniamy, i nie warto oszczędzać, ale bez przesady :roll: .

Jak coś jest dobre to zostawiamy, a nie wymieniamy na siłe. Jak zmieniasz akumulator , to też zmieniasz klemy i mocowanie :?: :mrgreen: :wink:

 

zgadzam sie z Tobą w 100% podpowiedziałem tylko co można wymienić i my wymieniliśmy w naszym starym padle bo nikt pewnie przez te 14lat tego nie wymieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...