Skocz do zawartości

zamykany korek wlewu paliwa


Hipek

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej imprezie korek wlewu paliwa jest zupelnie nie zabezpieczony. nie zamyka sie go kluczykiem, nie ma tez zadnej zapadki otwieranej z kabiny samochodu. czyli ogolnie rzecz biorac jak ktos chce to bez problemu moze mi napaskudzic w zbiorniku lub ukrasc paliwo. czy jest jakas opcja, zeby zamontowac zamykany kluczykiem korek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wystepuje do Subaru korek z kluczykiem, fabrycznie klapka wlewu jest zamykana takim małym rygielkiem otwieranym dźwignia przy progu, jeżeli tego nie masz, daj obejrzeć komuś, kto zna się troche na Subaru lub w ogóle na samochodach, być może coś się zacięło i rygielek pozostał w pozycji otwartej, dlatego nie zamyka klapki. Lepiej uruchom fabryczne zabezpieczenie wlewu, niż kombinuj z innym korkiem. jeszcze zostaje przybitować dwa ucha i założyć kłódkę :lol: ale odradzam ze względów estetycznych... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w ASO, może mają jakąś wersje korka z zamkiem, bo z innych japońskich aut raczej zadne nie ma, korki na zamek spotyka się najczęściej w niemieckich autach, podedź na jakis duży szrot, niech gość, który na codzień handluje rupieciami podejdzie do Twojego Subaraka i spojrzy w dziurę...może mu coś zaswita i znajdzie jakiś pasowny korek.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie, korki zamykane na kluczyk na ogół działają tak, że po zakręceniu do oporu i zamknięciu kluczykiem kręcą się w kółko i cały problem w Twoim przypadku, to żeby gwint korka pasował do gwintu w rurze dolotowej zbiornika, dlatego polecałem wizytę na szrocie, gdzie może coś Ci dopasują :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...