Jump to content
Tryton

Co zrobić żeby Subaru N/A bulgotało?

Recommended Posts

No rasowo i z kulturka :)

Przypomnij jeszcze co tam masz na koncu, bo musze zmienic na cos ciut cichszego.

No rasowo i z kulturka Przypomnij jeszcze co tam masz na koncu, bo musze zmienic na cos ciut cichszego.

+1 

Kolektor antyk z katalizatorem...później seria...nowy zamiennik oryginału a na końcu przelotowy Devil'a dedykowany do Imprezy GD...

Najlepsze jest to, że dopiero teraz odsłuchałem tego na słuchawkach i nie skromnie stwierdzę...Fajnie jest :-D

Temat wydechu uważam za zakończony...Cel został osiągnięty :-D

No wreszcie :D

Stary, wyszło mega rasowo, gratulacje :mrgreen:

• Upvote 1

Hahaha...dzięki dzięki..Filmik wyszedł strasznie partyzancko...Ale zawsze coś tam usłyszeć można :-D

Jak dla mnie...brzmi lepiej od mojej poprzedniej Subarki...tamta grzmiała okrutnie...tutaj jest optymalnie ;-)

No właśnie dzisiaj wpadł mi w ręce przelotowy back box,jakiś no name apexi style.tyle ze w koncowce ma taka niewyciagalna zwezke ,ala dyfuzor.Zastanawiam się czy zakładać bo nie chce za głośno.

Przelot zawsze będzie głośniejszy niż komorowy...rozwiązaniem jest silencer

Tylko ze tam nie da się włożyć silencera.W tej końcówce jest dyfuzor i wewnętrzna średnica jest taka jak rury wydechu.Ok 2"

Mnie osobiscie sie podoba :D

Tylko ze tam nie da się włożyć silencera.W tej końcówce jest dyfuzor i wewnętrzna średnica jest taka jak rury wydechu.Ok 2"

Kumam...u mnie tez taka rurka jest we wnętrzu :-P

Czemu kurde wszyscy robią to w Imprezach, a nikt nie zrobi i nie pokaże efektu na Legacy? :D

Sposób działania identyczny, tylko "buda" inna ;)

Elegancko! Jak w trasie?

Elegancko! Jak w trasie?

Znaczy się mój?

W trasie na prawdę całkiem sympatycznie...To już kolejna moja subarka z bulgotem...w poprzedniej grzmiało strasznie i nawet na silencerze było ciężko...Tutaj jest na prawdę super ;-)

No niby tak, ale czy taki tłumik końcowy od Imprezy, którego użył kolega WueM będzie również pasować?

U mnie tłumik bie znacznie trzeba było zmodyfikować...tzn.dogiąć mocowania :-D

ZTCW to chyba rura w tłumiku końcowym Legasia jest trochę dłuższa ale pewnie da się spokojnie dopasować...mój tłumik miał obciętą rurę więc dospawaliśmy z seryjnego tłumika wraz z flanszą i wszystko wygląda prawie jak fabryka :-D

Czy ktoś będzie tak miły i powie mi jaka jest średnica rur w kolektorze w Imprezie 2.0? Zamierzam samemu rzeźbić jeżeli nie uda mi się na dniach dostać różnoodległościówki, a na co dzień nie mam możliwości wleźć pod auto i zmierzyć.

No niby tak, ale czy taki tłumik końcowy od Imprezy, którego użył kolega WueM będzie również pasować?

Jesli chodzi o puszkę to tak, wieszaki trzeba przespawać i bedzie ok.

Czesc. Czytam i czytam szukam i szukam no i nie moge znalesc ... wczesniej na ebayu byly kolektory do imprezy 2.0 teraz znajduje tylko do 2,5 wie ktos czy jest jakas roznica w tych kolektorach ? czy ten od 2,5 bedzie pasowal do mojej Imprezy 2003 2.0 GX ?? Chce zostawic katalizatory, zmienic kolektor i tlumik...  problem w tym ze nie moge isc do speca ktory mi zrobi kolektor bo mieszkam za granica...  prosze pomocy :)

Allle ruch na forum ...

Znalazlem cos takiego ... 

http://www.ebay.com/itm/Subaru-Impreza-Legacy-97-05-N-A-2-5L-2-2L-1-6L-2-0L-Exhaust-Manifold-Header-/231666206171?hash=item35f061c5db&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/OBX-Exhaust-Header-95-96-97-98-99-00-01-Subaru-Forester-EJ20-2-0L-S-S-/171505307451?hash=item27ee834f3b&vxp=mtr

Sadzicie ze powinno pasowac  P&P ? 

Edited by Gongat

Mysle ze powinno pasowac , ale obydwie aukcje tycza sie pojemnosci 2.0 i nie tylko;-) wiec czemu mowisz iz sa tylko do 2.5 ?

Po prostu od paru dni szukalem jakiegos kolektora i nie moglem znalesc a dzisiaj sie udalo ... Moj blad :)

a odnosnie " 2.0 i nie tylko " znaczy to ze do 2.0 2,5 itd sa identyczne kolektory ??

Nato wyglada :-) wynika to z opisu ale niemoge na 100% potwierdzic tej informacji lepiej poczekac na mądrzejszych z forum aby potwierdzili:-)

Jest w 'polskim' sklepie internetowym taki kolektor...cena z wysyłką w granicach 900zł

Nie mam teraz linku pod ręką ale na pewno znajdziesz w google :-D

1.6 1.8 2.0 2.2 czy 2.5 jest takie same...wiec powinno pasować :-D

Aha...kolektor rzecz jasna z nierdzewki jest...jak z jakością to nie wiem niestety....w końcu to chińczyk ;-)

Generalnie do NA wszystko jest to samo. Na pewno od 1.8 do 2.5. Mogą ewentualnie wystąpić jakieś różnice w miskach olejowych, ale głowy nie dam.