Jump to content

Spalanie STi

Recommended Posts

tdi na opale to chyba daleko nie zajedzie :)

no tak kolega w sharanie już na orenżadzie zrobił 100kkm - bez dolewania żadnego mixolu....

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie udalo sie za chinskiego BOGA zejsc ponizej 10. jakos w to 9 na sto STI nie moge uwierzyc, chocbym bardzo chcial. No chyba ze moze pusta szosa, 85 na godzine. tez nie wierze.

jakis niedowiarek ze mnie.

Normalnie to sie nie da jezdzic tym autem tak zeby palil mniej niz 14. Czy to trasa czy miasto. zawsze sie depnie. A jak któś ma niskie spalanie non stop, to może moja żona jezdzi z nim? Musze ja zapytac czy zupa nie jest za slona.

naprawde - sam sie zdziwilem... bo bywalo juz i tak ze na jednym baku przejechalem 150km

Mnie też zdecydowanie łatwiej wychodzi zwiększanie spalania, niż jego zmniejszanie. ;-) 20 litrów na sto kilometrów nie stanowi większego problemu, a spalanie "mieszane" nie spada raczej poniżej 14.

• 3 months later...

Pozwolę sobie odgrzać temat: wszedłem dziś na stronę subaru.de i wyskoczył mi pop-up z tabelką, ile spalają subarynki (pewnie ktoś tam każe dealerom publikować takie dane). Poczytałem sobie, mocno się uśmiałem i postanowiłem się podzielić tym z Forumowiczami, niech się też pośmieją (albo i zapłaczą...):

http://www.subaru.de/meta/pkw-envkv-popup.htm

bardzie im się kolumny polmyliły min z max

chyba właśnie dlatego nie wypełnili "min." - zabrakło im wyobraźni :lol:

Ja kupilem WRXa i nie bardzo mam ochote wiedziec ile spala :roll:

Z drugiej jednak strony, niedlugo zaloze PPP i dobrze by bylo wiedziec ile kosztuje "wypas dodatkowych koni"

Macie moze jakies pojecie, doswiadczenia?

Saval

Z drugiej jednak strony, niedlugo zaloze PPP i dobrze by bylo wiedziec ile kosztuje "wypas dodatkowych koni"

Saval

No i prosze jaki ten swiat maly. Saval, z zoltymi tablicami, ktorego nie obchodzi spalanie to mozesz byc tylko ty. Pozdrawiam i zgadzam sie, ze przyjemnosci musza kosztowac. Ja bylem zachowawczy i teraz bujam sie wolno-ssacym Foresterkiem.

Do zobaczenia na kartach w poniedzialek.

Saval

Masz duze szanse, ze z pakietem PPP bedzie palil mniej (przy tym samym stylu jazdy)

No i prosze jaki ten swiat maly. Saval, z zoltymi tablicami, ktorego nie obchodzi spalanie to mozesz byc tylko ty. Pozdrawiam i zgadzam sie, ze przyjemnosci musza kosztowac. Ja bylem zachowawczy i teraz bujam sie wolno-ssacym Foresterkiem.

Do zobaczenia na kartach w poniedzialek.

Witaj Maciek. BTW. karty sa we Wtorek. :twisted:

Gdyby ktoś zechciał laikowi wyjaśnić co to jest pakiet PPP

Jarek220, PPP - Prodrive Performance Pack -> http://www.subaru.co.uk/IMGGB/WWW/Subar ... %20PPP.pdf

Ja tam się nie chwale, ale umnie w justy przy wł klimie przy prawie normalnej jeździe i silniku 1.2 paliłem 10-9 litrów

A kilka razy mnie się spieszyło do Luby i obroty nie psadały poniżej 4-5 tys to spalanie żeby nie okłamać miałem może i 20 litrów :) Jeśli nie więcej! Ale to był max wyciskany z tego autka! Może dla tego ten silnik padł......... No nie aż tak to ja go nie katowałem! Choć lubiłem ten odgłos silnika przy 5 tys obrotach jak samolot odrzutowy ;) Ach Marzenia :mrgreen:

Edit: co to tego psycho normalnego spalania to mogę dodać, że to pewnie wina tego wyjechanego silnika!

• 7 years later...

Przepraszam za to, że jestem archeologiem, ale lepiej tak, niż nowy temat zakłądać.

Dzwoniłem dzisiaj do faceta z ogłoszenia - Impreza 2004 STi z pakietem prodrive wgrywanym gdzieś tam na 305KM. Przemiły Pan twierdzi, że auto pali 8-9 litrów. Rozumiem, że to nie jest możliwe?

Przemiły Pan twierdzi, że auto pali 8-9 litrów. Rozumiem, że to nie jest możliwe?

a dopytaj dokładnie, może on mówił o oleju :D , bo o benzynie to na pewno nie ;)

A poważnie?

na poważnie to średnio od dystrubutora do dystrubutora od 300 do 400 km się robi...

oczywiście są wyjątki od tej reguły ;)

Przepraszam za to, że jestem archeologiem, ale lepiej tak, niż nowy temat zakłądać.

Dzwoniłem dzisiaj do faceta z ogłoszenia - Impreza 2004 STi z pakietem prodrive wgrywanym gdzieś tam na 305KM. Przemiły Pan twierdzi, że auto pali 8-9 litrów. Rozumiem, że to nie jest możliwe?

80km/h na 5 biegu to będzie jakieś 8-9 litrów:)