Skocz do zawartości

Spalanie STi


ks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie udalo sie za chinskiego BOGA zejsc ponizej 10. jakos w to 9 na sto STI nie moge uwierzyc, chocbym bardzo chcial. No chyba ze moze pusta szosa, 85 na godzine. tez nie wierze.

jakis niedowiarek ze mnie.

Normalnie to sie nie da jezdzic tym autem tak zeby palil mniej niz 14. Czy to trasa czy miasto. zawsze sie depnie. A jak któś ma niskie spalanie non stop, to może moja żona jezdzi z nim? Musze ja zapytac czy zupa nie jest za slona.

 

naprawde - sam sie zdziwilem... bo bywalo juz i tak ze na jednym baku przejechalem 150km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pozwolę sobie odgrzać temat: wszedłem dziś na stronę subaru.de i wyskoczył mi pop-up z tabelką, ile spalają subarynki (pewnie ktoś tam każe dealerom publikować takie dane). Poczytałem sobie, mocno się uśmiałem i postanowiłem się podzielić tym z Forumowiczami, niech się też pośmieją (albo i zapłaczą...):

 

http://www.subaru.de/meta/pkw-envkv-popup.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem WRXa i nie bardzo mam ochote wiedziec ile spala :roll:

Z drugiej jednak strony, niedlugo zaloze PPP i dobrze by bylo wiedziec ile kosztuje "wypas dodatkowych koni"

 

Macie moze jakies pojecie, doswiadczenia?

 

Saval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem WRXa i nie bardzo mam ochote wiedziec ile spala :roll:

Z drugiej jednak strony, niedlugo zaloze PPP i dobrze by bylo wiedziec ile kosztuje "wypas dodatkowych koni"

 

Macie moze jakies pojecie, doswiadczenia?

 

Saval

No i prosze jaki ten swiat maly. Saval, z zoltymi tablicami, ktorego nie obchodzi spalanie to mozesz byc tylko ty. Pozdrawiam i zgadzam sie, ze przyjemnosci musza kosztowac. Ja bylem zachowawczy i teraz bujam sie wolno-ssacym Foresterkiem.

Do zobaczenia na kartach w poniedzialek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem WRXa i nie bardzo mam ochote wiedziec ile spala :roll:

Z drugiej jednak strony, niedlugo zaloze PPP i dobrze by bylo wiedziec ile kosztuje "wypas dodatkowych koni"

 

Macie moze jakies pojecie, doswiadczenia?

 

Saval

 

Masz duze szanse, ze z pakietem PPP bedzie palil mniej (przy tym samym stylu jazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze jaki ten swiat maly. Saval, z zoltymi tablicami, ktorego nie obchodzi spalanie to mozesz byc tylko ty. Pozdrawiam i zgadzam sie, ze przyjemnosci musza kosztowac. Ja bylem zachowawczy i teraz bujam sie wolno-ssacym Foresterkiem.

Do zobaczenia na kartach w poniedzialek.

 

Witaj Maciek. BTW. karty sa we Wtorek. :twisted:

 

Gdyby ktoś zechciał laikowi wyjaśnić co to jest pakiet PPP

 

Jarek220, PPP - Prodrive Performance Pack -> http://www.subaru.co.uk/IMGGB/WWW/Subar ... %20PPP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie chwale, ale umnie w justy przy wł klimie przy prawie normalnej jeździe i silniku 1.2 paliłem 10-9 litrów

A kilka razy mnie się spieszyło do Luby i obroty nie psadały poniżej 4-5 tys to spalanie żeby nie okłamać miałem może i 20 litrów :) Jeśli nie więcej! Ale to był max wyciskany z tego autka! Może dla tego ten silnik padł......... No nie aż tak to ja go nie katowałem! Choć lubiłem ten odgłos silnika przy 5 tys obrotach jak samolot odrzutowy ;) Ach Marzenia :mrgreen:

 

Edit: co to tego psycho normalnego spalania to mogę dodać, że to pewnie wina tego wyjechanego silnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Przepraszam za to, że jestem archeologiem, ale lepiej tak, niż nowy temat zakłądać.

 

Dzwoniłem dzisiaj do faceta z ogłoszenia - Impreza 2004 STi z pakietem prodrive wgrywanym gdzieś tam na 305KM. Przemiły Pan twierdzi, że auto pali 8-9 litrów. Rozumiem, że to nie jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za to, że jestem archeologiem, ale lepiej tak, niż nowy temat zakłądać.

 

Dzwoniłem dzisiaj do faceta z ogłoszenia - Impreza 2004 STi z pakietem prodrive wgrywanym gdzieś tam na 305KM. Przemiły Pan twierdzi, że auto pali 8-9 litrów. Rozumiem, że to nie jest możliwe?

 

80km/h na 5 biegu to będzie jakieś 8-9 litrów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...