Skocz do zawartości

Turbo Timer Blitz DTT - prośba


TomS

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z nabyciem (kierując się waszymi opiniami) SI kombi od Michała B. mam jedno pytanie. Mam Turbo Timer Blitz DTT ale nie posiadam do niego instrukcji. Podstawowe funkcje już "rozgryzłem", ale jako "elektryk amator" lubię wiedzieć wszystko na temat posiadanego sprzęta. Więc jak ktoś ma instrukcję obsługi albo montażu albo wie gdzie można dostać to ja bardzo chętnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tegoco pamiętam w pudełku z tym urządzonkiem była tylko instrukcja po japońsku a anglojęzyczna odstepna jest gdzieś w necie. Może google pomogą? Wiem że TT jest dwuczesiowy skłąda się tego wyświetlacza ze sterownaiem i pudełeczka z elektronika i czujnikiem doładowania schowaną gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te "parę" funciaków to ja wolę się japońskiego nauczyć korespondencyjnie:)

Znalazłem do TT Fatt'a - może dam radę, a jak nie to sobie wymontuje swojego i prześledzę o co w tym wszystkim chodzi - a chodzi o to, że nie mam podświetlenia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te "parę" funciaków to ja wolę się japońskiego nauczyć korespondencyjnie:)

Znalazłem do TT Fatt'a - może dam radę, a jak nie to sobie wymontuje swojego i prześledzę o co w tym wszystkim chodzi - a chodzi o to, że nie mam podświetlenia:(

 

 

Proponuję zagadać z Michałem - na pewno będize wiedział czy ono było czy nie i czy jest do tego instrukcja w języku ludzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...