Skocz do zawartości

Lampy wyładowcze do montażu.


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dzisiaj mi wlasnie zawineli dowod i mandacik wysepilem "tylko" na 100pln, ale poszli mi na reke i zmienilem lampy na zwykle i oddali mi przed chwila.

zdemontowalem je bo nastepnym razem bedzie 500 i znowu dowod takze nie ma sensu,ale jezdzilem z dwa lata :lol: i mi sie udawalo,pieski sa wyszkolone wiedza wszystko na ten temat np ze lampa jest przystosowana do h1,ze nie ma ukladu do samopoziomowania,ze nie ma spryskiwaczy reflektorow.takze zmienilem na stare h4 i trudno.mozna w to zaiwestowac ale do pierwszego zlapania.jak to mowia jest ryzyko jest zabawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem nadmienić, ze każda przeróbka auta, która nie jest homologowana przez producenta może prowadzić do straty dowodu rejestracyjnego lub uszkodzenia pojazdu.... :lol: ale wydawało mi sie, że na Forum są sami pełnoletni :lol: tak samo można stracić dowód za milion innych rzeczy: za za głośny wydech, folię na szybach, czy niebieskie ledy na spryskiwaczach... :smile: kodeks wymaga zdaje się przy xenonach co najmniej gładkich szyb reflektorów i ich spryskiwaczy :smile: co każdy świadomy użytkownik drogi wiedzieć powinien... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba. Też mam założone (kxenony) -mam gładkie szkła lamp i spryskiwacze,ale jak ktoś do starych aut to założy- to każdy policjant pozna( są przeszkoleni) W nowych im trudniej poznać bo nie znają dobrze marki Subaru- więc myślą Subaru tak ma. Ja jeszcze mam obrysówki-i zawsze przechodziły przy kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...