Skocz do zawartości

Tarcze Zimmerman


filester

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia wentylowane tarcze Zimmerman na przód. Tarcze były kupionie do Legacy 2000, ale nie było czasu ich założyć i leżą biedne. Czy będą kompatybilne z GT jeśli chodzi o mocowanie? Jeszcze nie sprawdzałem, ale jeśli o wielkość tarczy powinna być ta sama co stock, bo był plan założyć je na seryjny zacisk. I jakie klocki do tego poleciacie? Do codziennej jazdy po mieście, bez większego upalania. Okazało się, że obecne już są posypane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie klocki do tego poleciacie? Do codziennej jazdy po mieście, bez większego upalania. Okazało się, że obecne już są posypane.

 

Ja polecam Ferodo z serii DS (nie wiecej niz DS 2500) Wydajniejsze od serii, czuc poprawe hamowania a nie tzreba ich "podgrzewac" by mialy skutecznosc (jak na przyklad DS 300). DS 2500 dzialaja prawidlowo od pierwszego hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ferodo z serii DS (nie wiecej niz DS 2500)

 

Potwierdzam - ja jeżdżę na DS2500+Zimmerman (ale gładki) - jest na pewno lepiej niż seria.

 

nie tzreba ich "podgrzewac" by mialy skutecznosc (jak na przyklad DS 300). DS 2500 dzialaja prawidlowo od pierwszego hamowania.

 

Moje odczucia są "delikatnie" inne - no ale to dyskusja na inny temat. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ferodo z serii DS (nie wiecej niz DS 2500)

 

Potwierdzam - ja jeżdżę na DS2500+Zimmerman (ale gładki) - jest na pewno lepiej niż seria.

 

nie tzreba ich "podgrzewac" by mialy skutecznosc (jak na przyklad DS 300). DS 2500 dzialaja prawidlowo od pierwszego hamowania.

 

Moje odczucia są "delikatnie" inne - no ale to dyskusja na inny temat. :grin:

Ja również z autopsji polecam taki zestaw oraz potwierdzam swe "inne odczucia" w kwestii hamowania na całkiem zimno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja tarcz Zimmerman nie polecam! Bardzo zawidołem się na jakości.

Uważam, że lepiej dołacić i założyć coś poprostu droższego(lepszego), jeżdze ciągle na tym ale drugi raz tego nie kupie.

 

Hmm pamietam jak dziś , jak jakiś czas temu odradzałem Ci zimmermana :twisted: , ale Ty się uparłeś i nawet wychwalałes :wink: to teraz masz za swoje :razz: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja tarcz Zimmerman nie polecam! Bardzo zawidołem się na jakości.

 

A ja z kolei jeżdżę tylko na zimmermanach. Od 6 lat. W różnych autach.

W antyku miałem i nawiercane i gładkie.

Teraz tylko na gładkich +DS3000 z przodu.

Żadnych problemów nie miałem. Kompletów w sumie już 9 zjeździłem.

Nie żebym namawiał, ale jestem zadziwiony złymi opiniami.

 

Niedawno Zimmerman wypuścił nową serię tarcz - skręcane, osobno dzwon, osobno część cierna, ale jak się dowiadywałem to nie mieli w programie do subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pamietam jak dziś , jak jakiś czas temu odradzałem Ci zimmermana , ale Ty się uparłeś i nawet wychwalałes to teraz masz za swoje

 

hmm to chyba nie do końca tak było, dyskusja toczyła się odnośnie problemu tych tarcz ale po fakcie zakupu i cholera nie pamietam żeby wychwalał....

 

ale na dzień dzisiejszy niech będzie na twoim ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na nawiercanych Zimermanach + Ferodo w Legacy MY06 i odczucia jak najbardziej pozytywne.

Nawiercane hałasują tylko przy hamowaniu z dużych prędkości ale chyba skuteczność ważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...