Jump to content

Rajdowcy i ich prywatne samochody

zyga
 Share

Czy RC w nazwie Peugeot 206 RC pochodzi od Radio Contolled?  

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Którzy polscy rajdowcy jeżdżą na co dzień (są właścicielami) samochodu Subaru Impreza "cywilną" wersją?

Kiedyś pan Hołowczyc powiedział mi, że jeździ autem tego samego typu jakim jeździ w rajdach.

Czy inni też hołdują tej zasadzie?

Kiedyś pan Hołowczyc powiedział mi, że jeździ autem tego samego typu jakim jeździ w rajdach.

Czy inni też hołdują tej zasadzie?

Troche cieżko to realizować jak sie jeździ 206 WRC, a jeszcze trudniej jak Hyundaiem Accentem WRC (największy seryjny silnik 1.5) ;-)

Azrael

Holo ma Forestera (dokladniej jego zona) a on ma stara Impreze, treningowke Impreze, treningowke Miska oraz pieknego krazownika szos z USA (rocznik szescdziesiatyktorys) :D . Tak poza tym to wielu rajdowcow ma Imprezy :roll:

Pozdrawiam

ThanJu

XT Hola żyje i ma się dobrze :) . Dach był, ale starą Imprezką na imprezie w Słomczynie. Autko w trakcie odbudowy (a może juz gotowe ?).

Tomasz Czopik ma treningówkę GT i Forestera (oraz Merca diesla :twisted: )

Ponadto Sołowow ma STi (oprócz gromadki niedźwiadków).

Zorientowany (co nieco)

Korsarz

XT Hola żyje i ma się dobrze :) . Dach był, ale starą Imprezką na imprezie w Słomczynie.

Imprezką to dach był na torze Ludwiczaka... A widziałeś może to XT ostatnio? :) Bo wiesz, że nim dachował to głowy sobie uciąć nie dam... ale rękę chyba tak... :) (jeżeli się mylę, to załatwisz mi taki korsarski haczyk? :) )

Właścicielu Browaru - za rekę dziękuję, będzie mała przekąska dla Pikusia :twisted:

Co haka, to mam kilka mało używanych po byłych kamratach (jeden z nich chciał pogłaskać Pikusia - co się stało zorientowaliśmy się dopiero, gdy mój ulubieniec wspomniany hak wypluł z widocznym obrzydzeniem).

Miłujący zwierzątka

Korsarz

z tego co ja wiem to Krzysiu tym foresterem mial drobno stluczke z pewnym asem mazurskich szutrow ktorego pseudo brzmi Holek !!!! a wiec trafil Holek na Holka tyle ze ten drugi jechal golfem z foresterem prawie nic sie nie stalo a kierowca golfa wyladowal w szpitalu ( oczywiscie wina byla po stronie "golfiarza")

pozdro