Skocz do zawartości

Felgi Alessio


filester

Rekomendowane odpowiedzi

To był co prawda Pug 206 ale miałem w nim felgi Alessio. Były dość tanie, a że samochód tylko do normalnego użytku to nie wymagałem hiper wytrzymałości. Nie było okazji dosadnie sprawdzić ale zdarzyło się, ze 2-3 razy najechać za szybko na krawężnik ale osoba, która zajmowała sie kołami stwierdzała, że są proste. Raz przy około 90km/h miałem boczne otarcie o krawężnik. Spodziewałem sie, że urąbało pół felgi bo mocno zgrzytnęło ale ku mojemu zaskoczeniu skończyło się na czymś takim -> http://picasaweb.google.com/stupidbeave ... 9415772338

 

Ogólnie polecam, jeśli mają służyć do codziennej jazdy. Do Focusa również chciałem Alessio ale był problem z rozmiarówką i długim czasem oczekiwania. Obiło mi się też o uszy, że Alessio splajtowało ale to trzeba by dokładnie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w sieci też znalazłem przychylne opinie na temat tej firmy. Czy splajtowała to nie wiem za bardzo - w sieci póki co oficjalna witrynia alessiowheels istnieje. Jeździć będę raczej po mieście, bez upalania więc myślę że powinny być dobre. Skusiłem się na na Alessio Monza:

monza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na na Alessio Monza:

Bardzo ładna felga. Jak kupowałem do Puga to też brałem ją pod uwagę. Myślę, że będzie służyć. Występowała swego czasu też w wersji RS czy coś, w kolorze białym i chyba z lepszej jakości materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...