Jump to content

auto nie jedzie....GT

Reefer
 Share

Recommended Posts

witam. wiec po kolei: najpierw auto przerywalo na wys obrotach. dosc dokuczliwie-zwlaszcza kiedy jestem w polowie wyprzedzania,a z przeciwka ktos jedzie:D zatem -wymienione swiece i pompa paliwa. dalej przerywa. dzis odpalilem i po przejechaniu 500m "cos" sie stalo pod maska (zimny motor wiec nie przekroczylem 3tys obrotow nawet) i auto przestalo w ogole ciagnac, zaczal prychac i dowlaklem sie do celu 40km/h (blisko mialem na szczescie). na wolnych obrotach nierowno pracuje od tego momentu, z rury zapiernicza jakis ciemny dym,na postoju sie kreci jakos,ale przy obciazeniu nie przekracza 3tys obr ( i to z bolem;( ). troszke sie zalamalem,ale moze znajde u was,poza pocieszeniem, jakies podobne doswiadczenia. nie wiem czy mam sie juz rzucic na line czy poczekac:P Wszystkiego NAJ w New Year!;)

[ Dodano: Czw Sty 01, 2009 4:50 pm ]

dodam jeszcze,ze owo przerywanie wczesniej mialo miejsce tylko przy pedal to the matal. byla o tym wzmianka juz na forum,ale teraz problem albo ewoluowal,albo sie juz zesralo na amen. filtry,olej powymieniane jakies 2tyg temu. nie sprawdzalem jeszcze przeplywki w sumie...i calej reszty:D pzdr

z tym dzierzoniowem,to jest najlepszy pomysl na ktory wpadlem...ale Marek otwiera dopiero 5/01 ;( bo remont czy cos... a wlasnie dzis w nocy nawalilo sniegiem;(

dzwonilem do dzierzoniowa dzis i tez Marek rzucil,ze przeplywka,ale nie mam skad jej wziac...musze sie rozejrzec. od jakiego modelu podejdzie do mojego?? ma ktos pomysl? dzieki za sugestie. brat ma GT99r i moglbym taka przeplywke sprawdzic jesli pasuje. reszta to new near. pzdr

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 8:05 am ]

Abt :D:)

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 8:11 am ]

inna elektronika jest w 99 i potrzebny model 95/96...

jest tu ktos w okolicach z takim autem,zeby sprawdzic? ??

spiesze poinformowac,ze te stuki i cala akcja z tym,ze auto nie przekracza ilustam obrotow wynikala z tego, ze .... spadl przewod od intercoolera. jakas madra glowa popatrzyla niezobowiazujaco przy swietle latarki pod intercooler i dostrzegla ten fakt:)

nie sadze zeby ktos wpadl ,ze to wlasnie waz,bo kiedys jak mi sie to przytrafilo, to byl bardzo slyszalny swist czy szum pompowanego powietrza, a tu jakby ten waz spadl i sie zagial i efekt dzwiekowy byl zgola inny.

jesli chodzi przerywanie na wys obrotach i strzaly z rury , to pozostaje mi sprawdzic ta przeplywke. zostawie tu info.

dzieki wszystkim za zainteresowanie sie tematem;)

wieeeelki kamien spadl z serca:)

p.s.

jak juz sie wczoraj auto rozjezdzilo,to wyladowalem na 4h w kamionkach i pozniej jodlownik-woliborz :D rewelacyjne warunki! :) jakby ktos w tyg chcial sie wybrac pod wieczor,to ja sie pisze;) sniegu w pyte:)

pozdrawiam