Skocz do zawartości

auto nie jedzie....GT


Reefer

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wiec po kolei: najpierw auto przerywalo na wys obrotach. dosc dokuczliwie-zwlaszcza kiedy jestem w polowie wyprzedzania,a z przeciwka ktos jedzie:D zatem -wymienione swiece i pompa paliwa. dalej przerywa. dzis odpalilem i po przejechaniu 500m "cos" sie stalo pod maska (zimny motor wiec nie przekroczylem 3tys obrotow nawet) i auto przestalo w ogole ciagnac, zaczal prychac i dowlaklem sie do celu 40km/h (blisko mialem na szczescie). na wolnych obrotach nierowno pracuje od tego momentu, z rury zapiernicza jakis ciemny dym,na postoju sie kreci jakos,ale przy obciazeniu nie przekracza 3tys obr ( i to z bolem;( ). troszke sie zalamalem,ale moze znajde u was,poza pocieszeniem, jakies podobne doswiadczenia. nie wiem czy mam sie juz rzucic na line czy poczekac:P Wszystkiego NAJ w New Year!;)

 

[ Dodano: Czw Sty 01, 2009 4:50 pm ]

dodam jeszcze,ze owo przerywanie wczesniej mialo miejsce tylko przy pedal to the matal. byla o tym wzmianka juz na forum,ale teraz problem albo ewoluowal,albo sie juz zesralo na amen. filtry,olej powymieniane jakies 2tyg temu. nie sprawdzalem jeszcze przeplywki w sumie...i calej reszty:D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym dzierzoniowem,to jest najlepszy pomysl na ktory wpadlem...ale Marek otwiera dopiero 5/01 ;( bo remont czy cos... a wlasnie dzis w nocy nawalilo sniegiem;(

 

dzwonilem do dzierzoniowa dzis i tez Marek rzucil,ze przeplywka,ale nie mam skad jej wziac...musze sie rozejrzec. od jakiego modelu podejdzie do mojego?? ma ktos pomysl? dzieki za sugestie. brat ma GT99r i moglbym taka przeplywke sprawdzic jesli pasuje. reszta to new near. pzdr

 

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 8:05 am ]

Abt :D:)

 

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 8:11 am ]

inna elektronika jest w 99 i potrzebny model 95/96...

jest tu ktos w okolicach z takim autem,zeby sprawdzic? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiesze poinformowac,ze te stuki i cala akcja z tym,ze auto nie przekracza ilustam obrotow wynikala z tego, ze .... spadl przewod od intercoolera. jakas madra glowa popatrzyla niezobowiazujaco przy swietle latarki pod intercooler i dostrzegla ten fakt:)

 

nie sadze zeby ktos wpadl ,ze to wlasnie waz,bo kiedys jak mi sie to przytrafilo, to byl bardzo slyszalny swist czy szum pompowanego powietrza, a tu jakby ten waz spadl i sie zagial i efekt dzwiekowy byl zgola inny.

 

jesli chodzi przerywanie na wys obrotach i strzaly z rury , to pozostaje mi sprawdzic ta przeplywke. zostawie tu info.

 

dzieki wszystkim za zainteresowanie sie tematem;)

wieeeelki kamien spadl z serca:)

 

 

p.s.

jak juz sie wczoraj auto rozjezdzilo,to wyladowalem na 4h w kamionkach i pozniej jodlownik-woliborz :D rewelacyjne warunki! :) jakby ktos w tyg chcial sie wybrac pod wieczor,to ja sie pisze;) sniegu w pyte:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...