Jump to content

OBK diesel Instrukcja do Navi


Recommended Posts

Od niedawna jestem posiadaczem OBK boxer diesel (RC NAV) Czy istnieje szansa uzyskać instrukcję obslugi audio/navi itd. w języku innym niż niemiecki. W komplecie dokumentów przekazanych przez dealera znajduje się jedynie niemiecki tekst. Pytałem czy istnieje chociażby wersja angielska - odpowiedź brzmiała "nie".

Nie chce mi się wierzyć, że auta w specyfikacji z NAVI są dostarczane wyłącznie na rynek niemiecki.

Proszę o info czy istnieje szansa uzyskać wersję angielską.

Link to comment
Share on other sites

W Foresterze dostałem polską instrukcję i jest napisane że jest to instrukcja do Forestera, Legacy i Obk, niestety nie mogę teraz znaleźć teczki od Obk więc nie sprawdzę czy była, ale jeśli tu mam to i tam też powinienem mieć. Wprawdzie obydwa te samochody są z 2005r i posiadają jeszcze starszy system navi, może nowy różni się na tyle, że stara instrukcja niewiele by pomogła, a nowej jeszcze nie przetłumaczono.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jeśli sprawa instrukcji do nawigacji jest dla Ciebie aktualna to zgłoś się do najbliższego dealera Subaru i po prostu ją zamów ,bo mnie udało się ją wreszcie kupić co prawda za 306 zł (plus list do FHI po japońsku) ,ale Tobie należy się za darmo bo kupiłeś auto w sieci SIP-tak przynajmniej zapewniał mnie pan Grzegorz z działu after sales z Krakowa. Powodzenia bo jest do przeczytania 234 strony ! Pozdrawiam.Kowalunio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...