Skocz do zawartości

OBK diesel Instrukcja do Navi


piotrkh

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem OBK boxer diesel (RC NAV) Czy istnieje szansa uzyskać instrukcję obslugi audio/navi itd. w języku innym niż niemiecki. W komplecie dokumentów przekazanych przez dealera znajduje się jedynie niemiecki tekst. Pytałem czy istnieje chociażby wersja angielska - odpowiedź brzmiała "nie".

Nie chce mi się wierzyć, że auta w specyfikacji z NAVI są dostarczane wyłącznie na rynek niemiecki.

Proszę o info czy istnieje szansa uzyskać wersję angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Foresterze dostałem polską instrukcję i jest napisane że jest to instrukcja do Forestera, Legacy i Obk, niestety nie mogę teraz znaleźć teczki od Obk więc nie sprawdzę czy była, ale jeśli tu mam to i tam też powinienem mieć. Wprawdzie obydwa te samochody są z 2005r i posiadają jeszcze starszy system navi, może nowy różni się na tyle, że stara instrukcja niewiele by pomogła, a nowej jeszcze nie przetłumaczono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli sprawa instrukcji do nawigacji jest dla Ciebie aktualna to zgłoś się do najbliższego dealera Subaru i po prostu ją zamów ,bo mnie udało się ją wreszcie kupić co prawda za 306 zł (plus list do FHI po japońsku) ,ale Tobie należy się za darmo bo kupiłeś auto w sieci SIP-tak przynajmniej zapewniał mnie pan Grzegorz z działu after sales z Krakowa. Powodzenia bo jest do przeczytania 234 strony ! Pozdrawiam.Kowalunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...