Skocz do zawartości

Subaru impreza


jaceksu79

Rekomendowane odpowiedzi

radekk, właśnie tego nie wiem.... Oglądałem dzisiaj taką imprezkę( 2008 rok). Właściciel jej na moje pytanie sam się zmieszał i nie wiedział po co to jest ... śmieszne to ale prawdziwe

 

Dogrzebałem się w necie i jest to reduktor, ale czy ktoś może szczegółowo opisać jak to wygląda praktycznie w tym aucie( np. przy jakich prędkościach można go używać itd.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrzebałem się w necie i jest to reduktor, ale czy ktoś może szczegółowo opisać jak to wygląda praktycznie w tym aucie( np. przy jakich prędkościach można go używać itd.)?
Na pewno w w starszych można było kożystać w pełnym zakresie prędkości i na każdym biegu, ale czy włączać podczas jazdy to już nie wiem. Niektórzy używali tego na codzień, gdyż zwiększało dynamikę samochodu, a tylko nieznacznie zmniejszało prędkość maksymalną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk - chyba nie aż tak nieznacznie, wydaje mi się, że reduktor redukował szybkość w starszych autach (lata 90) na około dwie trzecie, czyli z np.180kmh max.na jakieś 120, zwiększajac za to moc na kołach, dobre rozwiązanie przy gorszych warunkach jazdy lub pod znacznym obciążeniem przy jeździe np. z przyczepą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszerna dyskusja na temat reduktora miała miejsce tu :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106790

 

jaceksu79, Zapoznaj się proszę z FAQ. Znajdziesz w nim odpowiedź na większość swoich pytań :) Ten wątek zamykam.

 

P.S. Widzę, że FAQ zostało w archiwum. Zaraz postaram się coś z tym zrobić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...