Skocz do zawartości

Najstarszy z forumowych


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Szkoda bo ten właśnie kolor jest IMHO najbardziej odpowiedni dla SVX-a :)

Ten kolejny (na nr GA ... - jeszcze nie założone nowe tablice) jest w tym samym :)

Naprawdę najchętniej żadnego bym nie rozbierał, a wręcz przeciwnie, ratował każdego SVX jaki się nawinie, ale bez tego pozostałych nie uda się skompletować i doprowadzić do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piękna kolekcja. :)

 

tyle perełek w jednym miejscu :) / w mojej okoli ciezko sie jednego dopatrzeć a tu taki zestaw :)

Niestety miłośc do SVX jest bardzo trudna i wymagająca. Być może jeden z tych na focie (pierwszy z lewej) zostanie rozebrany na części dla pozostałej czwórki. Zdobyć jakiekolwiek części (poza filtrami i klockami) jest bardzo trudno, a na oryginalne będę mógł sobie pozwolić dopiero jak wygram szóstkę w totka (ceny typu: przednia szyba 10.000 zł, popychacz (a są 24) 350 zł, jedna z 4 uszczelek w drzwiach 2.000 zł, amortyzator 1.500 zł). Pewnie gdyby złożyć SVX z oryginalnych nowych cześci byłby sporo droższy od nowego Ferrari...

Szkoda bo ten właśnie kolor jest IMHO najbardziej odpowiedni dla SVX-a  :)

prawda , zdecydowanie :)

tyle perełek w jednym miejscu / w mojej okoli ciezko sie jednego dopatrzeć a tu taki zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam starszawe (22 lata) Legacy I LSi, wersja amerykańska: combi, automat, tempomat, pneumatyczne (podnoszone) zawieszenie, elektryczne szyby (bez ramek) i antena, podnoszona kierownica, skóra z podgrzewanymi fotelami itd. MY 1994, na liczniku około 135000km i jeszcze drugie tyle powinien pojeździć... Czekam na okazję pokazania go na jakiejś imprezie klubowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...