Skocz do zawartości

filtr stożkowy a subaru!?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie znam.... ale podobno do zaturbionych bokserkow nie warto montowac stozkow, uklad dolotowy subru jest ponoc wystarczajaco dobry

no ale ja sie nie znam :razz:

 

Seryjny filtr w silnikach turbo (Subaru) jest tak policzony ze nie ma potrzey jego zmiany nawet przy remapie (po zmianie np wydechu) Pozatym przeplywomierz Subaru z silnikami turbo nie za bardzo lubi wspolprace i czesto odmawia poszluszenstwa. Ale pytanie bylo o silnik bez turbo, wydaje mi sie ze bez wiekszych zmian nie ma sensu zastepowania seryjnego filtra stokiem, jesli juz pokusil bym sie o wydajniejsza wkladke do seryjnej puszku (takie wkladki robi chocby K&N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerabiałem stożek w swoim GT pare lat temu... jak mocno będziesz kopał to może dokopiesz sie do tych postów. Cała przyjemność posiadania stożka kosztowała mnie ponad 2 tys zł i wizyte w serwisie.... ogólnie nie polecam w turbo... nie wiem jak sie w wolnossących ale pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić ze stożkiem? Już nie zdążysz dać go dalej w prezencie w tym roku, może ktoś ma urodziny lub jakąś rocznicę? Jeżeli nie, to może jeszcze stoi u Ciebie choinka? Załóż ten stożek na czubek, będzie oryginalnie i choinka nie zmarźnie.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Krzemień, najlepiej wyślij ten stożek do emotorsport a on niech go sobie założy na czubek głowy - będzie oryginalniejszy i jeszcze bardziej "zabawny" :roll: A co do tematu to ja bym w Twoim przypadku nie montował stożka - nic Ci nie da dobrego a może narobić złego. Jeśli jeść nie woła to niech sobie leży spokojnie, może kiedyś się przyda Tobie lub koledze, lub wystaw na sprzedaż choć niby prezent to nieładnie sprzedawać ale to już zależy od Ciebie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam i jeszcze nie narzekam....ladny carbonowy dolocik, suchy filtr w srodku czyszcze co wymiane oleju dodatkowo sprey-em do elektroniki jest czyszczona przeplywka. Aktualnie 30tys Km zrobione.

Jedyny plus troche lepszy dzwiek od co, minus znacznie wiecej papraniny z tym myciem w sumie powiem ze nie warto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Krzemień, najlepiej wyślij ten stożek do emotorsport a on niech go sobie założy na czubek głowy - będzie oryginalniejszy i jeszcze bardziej "zabawny" :roll: A co do tematu to ja bym w Twoim przypadku nie montował stożka - nic Ci nie da dobrego a może narobić złego. Jeśli jeść nie woła to niech sobie leży spokojnie, może kiedyś się przyda Tobie lub koledze, lub wystaw na sprzedaż choć niby prezent to nieładnie sprzedawać ale to już zależy od Ciebie.

 

Kruku, zrobiłem Ci coś, za co jesteś dla mnie taki brutalny.....może Ciebie ubrać w jakieś akcesoria samochodowe, jeżeli preferujesz tego typu biżuterię... :razz: Chociaż w sumie napisałeś to samo co ja, tylko innymi słowami, znaczy - miałem rację.... :lol: Buziaczki, Ptaszynko Kruczku :lol:

Żeby nie było OT, filtr stozkowy w Turbo bez specjalnej obudowy izolującej od turbiny-TO ZŁO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...