Skocz do zawartości

VF34 turbo hybryda?


AMI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanko - czy slyszal ktos kiedys o hybrydowym vf34 robionym przez Zero Sports?

Pytam, bo rozgladam sie z ciekawosci jeszcze za vf34 i znalazl sie gosc, ktory twierdzi, ze ma do sprzedania taka hybrydowa, modyfikowana przez Zero Sports i robil na niej 390KM z 2.5l i zastanawiam sie, co tez to dokladnie moze byc.

Tymczasem oczywiscie czekam na wiecej zeznan sprzedajacego, ale gdyby ktos cos slyszal o takim cudoku lub generalnie o jakichs hybrydach vf34, bylbym wdzieczny za uwagi.

 

Mowiac krotko troche boje sie kupic jakiejs podrobionej chinszczyzny, jakiej pelno na ebayu na przyklad.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie Gru 28, 2008 10:17 pm ]

Tytulem dodatku, z tego co wygrzebalem na sieci wychodzi, ze to musi byc ktoras z tych:

 

http://shop.edoperformance.com/zerospor ... -9227.html

albo

http://shop.edoperformance.com/zerospor ... -9228.html

 

Jak podejrzewam, ta druga moze byc troche zbyt "duza" dla dwulitrowego silnika?

 

Gosc niestety nie wie (uwielbiam takich), ktora ma dokladnie u siebie, ale on ma ja na 2.5l silniku... a jak mniemam z turbo z p18 na wyjsciu raczej sie 400KM nie nakreci nawet na 2.5l? Czy sie myle?

 

W ogole znalezc cokolwiek o tych hybrydach w sieci to chyba nie jest prosta sprawa :)

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie Gru 28, 2008 10:24 pm ]

Jeszcze tak mi przyszlo na mysl z drugiej strony, ze moze jednak i obie sie nadaja do 2litrow?

Procz vf22 chyba pozostale turbo IHI az tak wielkiego kompresora chyba nie uzywaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...