Jump to content

Spot w Zakopanem?

Bart900
 Share

Recommended Posts

Może lepiej 4-go, do piątku nie wszyscy mogą wytrzeźwieć :mrgreen: ale jak trzeba 2-go to sie postaram :twisted:

Nie wiem tylko czy nie za późno na umawianie sie, pewnie połowa już stoi w korku do zakopca :twisted:

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 11:15 pm ]

beben_wrc, gdzie to będziesz dokładnie :?: jedynej okazji ochlać moda nie można przepuścić :mrgreen:

jestem z rodzinką i towarzystwem w sichlanskim dworku w murzasichlu :twisted:

knajpka jest na dole wiec pewnie tam bedziemy biesiadowac bo wszyscy z dzieciakami a z dołu elektroniczna niania łapie :twisted: :cool:

z dzieciakami

wiec masz tak jak ja, ale nr. tel mozesz mi podesłać na pw, moze stanie sie jakis cud i sie stykniemy :roll:

P.S. podejdź sobie na obiadek choć raz do Koliby, mniej wiecej na przeciwko szkoły, warto :!: :cool:

Zaliczyłem już 2 spoty w Zakopanem: letni i zimowy, oba bardzo fajne. Niestety, nie dołaczę z przyczyn zdrowotnych, czego załuję. Polecam powtórzenie naszej zimowej trasy nocnego oesu z Zakopanego przez Cyhrlę do Łysej Polany i dalej do Zdiaru na Słowacji. Emocje gwarantowane, twardym cza być :mrgreen: . Pozdrawiam spotowiczów!

Zaliczyłem już 2 spoty w Zakopanem: letni i zimowy, oba bardzo fajne. Niestety, nie dołaczę z przyczyn zdrowotnych, czego załuję. Polecam powtórzenie naszej zimowej trasy nocnego oesu z Zakopanego przez Cyhrlę do Łysej Polany i dalej do Zdiaru na Słowacji. Emocje gwarantowane, twardym cza być :mrgreen: . Pozdrawiam spotowiczów!

Rallymen - pozdrawiam i potwierdzam nocny oes z Zakopanego przez Łysą Polanę na Słowację (4 dni po otwarciu granic) - bezcenne.

Wtedy przekonałem sie jak jest różnica na śniegu pomiędzy zimowymi oponami 225 a 205 :shock:

Najlepiej pojechać po ok. 2-4 w nocy - nic nie jeździ :roll: :cool:

ja raczej tez nie dam rady, cały dzien w drodze z przygodami :neutral: . To ze sypie snieg i jest breja to pikuś, ale kumpel przydzwonił kołem w krawężnik w częstochowie pod Oszołomem/ LEROYEM i musieliśmy na szybko wahacz jakiś do saaba załatwiać plus wolnego mechanika. Trochę sie zeszło na tej dłuuuuuższej przerwie. Jestem wiec po zasłużonym piwku i zaraz atakuje kolejne :twisted:

Poza tym współczuje wszystkim którzy bedą wracać dziś/jutro/pojutrze z zakopanego. korek jest MEGA juz dzisiaj a domyslam sie ze wiekszosc dopiero ruszy, ciągnie się aż do Krakowa z lekkimi przerwami :shock: :shock: :shock:

moj tel to 693 56 55 32 jakby co :cool:

janosik gdzie jest ta Koliba? w murzasichlu czy w zakopcu? Chętnie wpadnę jesli polecasz żarełko :mrgreen: .

Byłem dziś pod BP w tym czasie po palyffko (zapiekankę :mrgreen: ) koło 20 i jedyny oświniaczony samochód jaki spotkałem to był srebrny Forek na WT z czarnym Świniaczem na klapie. W dodatku zatankował i się szybko zmył. Jeszcze minęła mnie czarna Impreza my'03 (także z Wawy), ale nie wiem czy oświniaczona, czy jakaś się przypadkiem nawinęła :) W każdym razie pozdrawiam obie. :D

Mimo iż jedynie śledzę forum, to jednak poczułem chęć pójścia i zapoznania się z ludźmi, których wypowiedzi czytam z zapałem :D Zwłaszcza, że na "mojej dzielnicy" :cool: