Skocz do zawartości

Spot w Zakopanem?


Bart900

Rekomendowane odpowiedzi

Może lepiej 4-go, do piątku nie wszyscy mogą wytrzeźwieć :mrgreen: ale jak trzeba 2-go to sie postaram :twisted:

Nie wiem tylko czy nie za późno na umawianie sie, pewnie połowa już stoi w korku do zakopca :twisted:

 

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 11:15 pm ]

beben_wrc, gdzie to będziesz dokładnie :?: jedynej okazji ochlać moda nie można przepuścić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już 2 spoty w Zakopanem: letni i zimowy, oba bardzo fajne. Niestety, nie dołaczę z przyczyn zdrowotnych, czego załuję. Polecam powtórzenie naszej zimowej trasy nocnego oesu z Zakopanego przez Cyhrlę do Łysej Polany i dalej do Zdiaru na Słowacji. Emocje gwarantowane, twardym cza być :mrgreen: . Pozdrawiam spotowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już 2 spoty w Zakopanem: letni i zimowy, oba bardzo fajne. Niestety, nie dołaczę z przyczyn zdrowotnych, czego załuję. Polecam powtórzenie naszej zimowej trasy nocnego oesu z Zakopanego przez Cyhrlę do Łysej Polany i dalej do Zdiaru na Słowacji. Emocje gwarantowane, twardym cza być :mrgreen: . Pozdrawiam spotowiczów!

 

Rallymen - pozdrawiam i potwierdzam nocny oes z Zakopanego przez Łysą Polanę na Słowację (4 dni po otwarciu granic) - bezcenne.

Wtedy przekonałem sie jak jest różnica na śniegu pomiędzy zimowymi oponami 225 a 205 :shock:

 

Najlepiej pojechać po ok. 2-4 w nocy - nic nie jeździ :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej tez nie dam rady, cały dzien w drodze z przygodami :neutral: . To ze sypie snieg i jest breja to pikuś, ale kumpel przydzwonił kołem w krawężnik w częstochowie pod Oszołomem/ LEROYEM i musieliśmy na szybko wahacz jakiś do saaba załatwiać plus wolnego mechanika. Trochę sie zeszło na tej dłuuuuuższej przerwie. Jestem wiec po zasłużonym piwku i zaraz atakuje kolejne :twisted:

 

Poza tym współczuje wszystkim którzy bedą wracać dziś/jutro/pojutrze z zakopanego. korek jest MEGA juz dzisiaj a domyslam sie ze wiekszosc dopiero ruszy, ciągnie się aż do Krakowa z lekkimi przerwami :shock: :shock: :shock:

 

moj tel to 693 56 55 32 jakby co :cool:

 

janosik gdzie jest ta Koliba? w murzasichlu czy w zakopcu? Chętnie wpadnę jesli polecasz żarełko :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś pod BP w tym czasie po palyffko (zapiekankę :mrgreen: ) koło 20 i jedyny oświniaczony samochód jaki spotkałem to był srebrny Forek na WT z czarnym Świniaczem na klapie. W dodatku zatankował i się szybko zmył. Jeszcze minęła mnie czarna Impreza my'03 (także z Wawy), ale nie wiem czy oświniaczona, czy jakaś się przypadkiem nawinęła :) W każdym razie pozdrawiam obie. :D

 

Mimo iż jedynie śledzę forum, to jednak poczułem chęć pójścia i zapoznania się z ludźmi, których wypowiedzi czytam z zapałem :D Zwłaszcza, że na "mojej dzielnicy" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...