Skocz do zawartości

SUPEROES - KIELCE 2009


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

waszka, jak Ty jeździłeś, bo chyba nie przodem do kierunku jazdy? :mrgreen: :cool:

to był ten nawrót za płytą poślizgową ?

 

Chyba za płytą.Nie wiem,bo raczej wszędzie jeździłem bokiem do kierunku jazdy a ten nawrót robiłem 10m za płytą poślizgową taki był poślizg :mrgreen:

Ale dawno się tak nie bawiłem jak dzisiaj :grin: Pierwszy raz moja młoda (jeździła dziś na prawym) wyszła blada po jeździe w lesie :grin:

Cieszę się,że nie było strat w aucie,bo w lesie mało brakło :roll:

 

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 11:56 pm ]

Jeszcze im się ręce trzęsą...

 

:mrgreen:

 

Witaj w klubie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę zdjęć które wczoraj zrobiłem: http://picasaweb.google.pl/ariel.grabow ... ulnsXPtgE#

 

Jak ktoś chce więcej to pisać na pw bo mam około 900 zdjęć ;), film będzie jeszcze w tym tygodniu ;)

 

Pierwszy raz moja młoda (jeździła dziś na prawym) wyszła blada po jeździe w lesie
Ja widziałem jej minę już na pierwszym slalomie ;) przerąbane ma z Tobą :D:D:D Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz moja młoda (jeździła dziś na prawym) wyszła blada po jeździe w lesie
Ja widziałem jej minę już na pierwszym slalomie ;) przerąbane ma z Tobą :D:D:D Pozdrawiam

 

Bać to ona się nie boi,tylko było cholernie ślisko w lesie a jadąc szybko na slickach jechało się jak na szpilkach i każdy mały ruch kierą lub gazem przy sporej prędkości kończył się na bandzie.Ostry może coś powiedzieć na ten temat :wink:

 

[ Dodano: Czw Lis 12, 2009 4:24 pm ]

Jak ktoś chce więcej to pisać na pw bo mam około 900 zdjęć ;), film będzie jeszcze w tym tygodniu ;)

 

Jestem chętny.Ślij to co masz z Evo TEXOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, i co? Wszyscy mieli być ze starej gwardi !! Ja byłem i jeden na posterunku Waszka był.

Trasa: łatwa jeżdziliśmy ją 100 razy na treningach. Na SupeOesie wszyscy mówili ślisko jest jak cholera. Smiałem sie w duchu oj chłopcy tu zawsze jest ślisko hahaha ale jak wyjechaliśmy to była masakra, w życiu nie widziałem takiego toru. poczynając od trudności z ruszeniem z miejsca pomimo spiętego dyfra (pirelli p zero deszcze), kończąc na nie skręcaniu auta w żadną strone. Oczywiście podobało mi się ale jakoś pierwszy raz nie czułem się tam swojo.

Cieszę sie że dzielnie toważyszył mi Tomasz_555 mimo to że ni jak nie zgadzało mju się to co zobaczył z tym co mu od dawna zachwalałem. Ogólnie załoga zadowolona :-)

 

Jeszcze raz Kwapcio sorki że cie nie poznałem rano zaspani, zesteresowani i zdubieni byliśmy .

pozdrawaim wszystkich z toru

 

 

http://automobilklub.kielce.pl/index.ph ... jecia=8707

http://automobilklub.kielce.pl/index.ph ... jecia=8708

http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... 5954046418

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny.Ślij to co masz z Evo TEXOL.
Z Tobą mam najwięcej zdjęć chyba ;) napisz mi swojego maila to Ci wyślę

 

djwaszka@interia.pl

 

Nie wiem jak mieli inni ale u mnie mimo grzania opon przed OES'em (

) wystarczyło,że dojechałem na start i oponki były już zimne :lol:

Wypas straszny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

djwaszka@interia.pl

 

Nie wiem jak mieli inni ale u mnie mimo grzania opon przed OES'em (

) wystarczyło,że dojechałem na start i były już zimne :lol:

Wypas straszny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

23 zdjęcia idą mailem, więc musisz być cierpliwy ;) (mam nadzieje że neta masz równie szybkiego ja to EVO ) ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

djwaszka@interia.pl

 

Nie wiem jak mieli inni ale u mnie mimo grzania opon przed OES'em (

) wystarczyło,że dojechałem na start i były już zimne :lol:

Wypas straszny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

23 zdjęcia idą mailem, więc musisz być cierpliwy ;) (mam nadzieje że neta masz równie szybkiego ja to EVO ) ;) Pozdrawiam

 

Czekam............... i czekam...................... i czekam................. i nic :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...