Jump to content
Sign in to follow this  
Adam.

SUPEROES - KIELCE 2009

Recommended Posts

II eliminacja Kryterium Toru Kielce SuperOES 2009 już 21 lutego.

Oficjalna informacja

Dostępne są regulaminy:

Regulamin uzupełniający

Plakacik, który możecie umieszczać na forach małych, dużych, lokalnych, blogach, gdzie tylko zechcecie:

superoes210209gf8.jpg

Aktualne informacje cały czas na www.SuperOES.pl

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 4:03 pm ]

UWAGA UWAGA!

OFICJALNY KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"KOMUNIKAT NR 1 ORGANIZATORA

1. Zabrania się stosowania opon innych niż dopuszczonych do ruchu kodeksem drogowym. (posiadających homologację E)

2. Zabrania się stosowania wszelkich urządzeń polepszających przyczepność opon ( łańcuchów, kolców, sprayu)"

Zamieszczony na www.SuperOES.pl

1. Zabrania się stosowania opon innych niż dopuszczonych do ruchu kodeksem drogowym. (posiadających homologację E)

2. Zabrania się stosowania wszelkich urządzeń polepszających przyczepność opon ( łańcuchów, kolców, sprayu)"

eh k....a ......szkoda slów

to teraz sie zaczna koszty... komplet semi slickow co 2 eliminacje to bedzie z 2,5 - 3k PLN

eh k....a ......szkoda slów

to teraz sie zaczna koszty... komplet semi slickow co 2 eliminacje to bedzie z 2,5 - 3k PLN

Zawsze możesz przyjechać na seryjnych oponach jak 3/4 załóg :razz: :mrgreen:

3/4 załóg :razz: :mrgreen:

3/4 zalog jeździ na używanych slickach , bo są tańsze jak cywilne , dla mnie to chora propozycja :evil:

3/4 załóg :razz: :mrgreen:

3/4 zalog jeździ na używanych slickach , bo są tańsze jak cywilne , dla mnie to chora propozycja :evil:

.... ale to chyba chodzi tylko o "tą" eliminacje ... przynajmniej tak myśle .....

Drodzy Państwo poczekajmy na wypowiedź Pancina, jak na razie chodzi o to żeby z wiadomych względów (możliwość zaorania toru) nie jeździć na kolcach. W sobotę najprawdopodobniej na torze będzie lód/śnieg, więc slicki itak się nie przydadzą, także bez zbędnych emocji... :wink:

Drodzy Państwo poczekajmy na wypowiedź Pancina, jak na razie chodzi o to żeby z wiadomych względów (możliwość zaorania toru) nie jeździć na kolcach. W sobotę najprawdopodobniej na torze będzie lód/śnieg, więc slicki itak się nie przydadzą, także bez zbędnych emocji... :wink:

A jak ktoś ma opony typu Nokian Hakkapelita nie z kolcami tylko takimi pinezkami to też nie można :?: Jakieś chore, owszem jak ktoś ma kolca szwedzkiego to sie nie dziwie :evil:

Komunikat dotyczy tylko tej imprezy i warunków zimowych, które na 99% się utrzymają. W naszym kraju nie jeździ się na kolcu i na Super OESie też się na nim śmigać nie będzie. Tylko seryjne gumy. Ale jak będzie czarno, komunikat nie będzie funkcjonował i slicki będą dozwolone. Szkoda, że tak typowo po Polsku, zanim jeszcze nastała jasność w temacie, już oceny lecą w stronę organizatora. Ja nie siedzę cały dzień przy kompie i nie mam na bieżąco możliwości pisania wyjaśnień. Kto, jak kto, ale ja (pewnie jak ktoś poszuka to znajdzie na tym forum) jestem i byłem chyba największym przeciwnikiem zakazu stosowania slicków. I póki co się to nie zmieniło.

Komunikat dotyczy tylko tej imprezy i warunków zimowych, które na 99% się utrzymają. W naszym kraju nie jeździ się na kolcu i na Super OESie też się na nim śmigać nie będzie. Tylko seryjne gumy. Ale jak będzie czarno, komunikat nie będzie funkcjonował i slicki będą dozwolone. Szkoda, że tak typowo po Polsku, zanim jeszcze nastała jasność w temacie, już oceny lecą w stronę organizatora. Ja nie siedzę cały dzień przy kompie i nie mam na bieżąco możliwości pisania wyjaśnień. Kto, jak kto, ale ja (pewnie jak ktoś poszuka to znajdzie na tym forum) jestem i byłem chyba największym przeciwnikiem zakazu stosowania slicków. I póki co się to nie zmieniło.

No, masz szczęście , bo bym udusił własnymi ręcoma :mrgreen:

ufff.... spac nie moglem... :cool: :mrgreen:

Jak się nie patrzy gdzie jest komunikat (jakby miało być na cały sezon, to bym umieścił w ramowym) to się potem nie sypia. Kurna, wy mnie chyba w ogóle nie znacie. ;)

Jeśli pogoda z ostatniego TJS się utrzyma (a wygląda na to, że tak) to będzie rewelacja. :!:

Sam się biję z myślami czy nie przyjechać Justy na standardowych zimówkach. :wink:

Ale mam jakieś drobne problemy z samochodem. No i kalendarz jest nieco zbyt pełny, więc chyba nie dam rady. :sad:

Sam się biję z myślami czy nie przyjechać Justy na standardowych zimówkach. :wink:

Podejrzewam że mogłbys nieźle namieszac w czołówce, ja jade foresterem zobaczymy :roll:

Podejrzewam że mogłbys nieźle namieszac w czołówce, ja jade foresterem zobaczymy :roll:

carfit, jeśli chodzi o samochód to istotnie mógłby namieszać. :wink: Ale ze mną za kółkiem, niestety nie. :oops: Mimo wszystko korci mnie wyjazd.... :wink:

Zima potrafi być piękna. :cool: :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 8:33 am ]

Ależ jest piękna pogoda! Ale niestety nie dam rady pojechać do Kielc. :sad:

Ciekawe czy w Kielcach jest dzisiaj taka sama pogoda jak w Wa-wie, czyli słonecznie, śnieżnie i zimowo. Jeśli tak, to baaaaardzo zazdroszczę startującym. :mrgreen:

carfit - pojechałeś?

Kwapcio23 - wrzuć jakieś zdjęcia z imprezy

Z tego co wiem to miał pojechać. Byłem w Sączu w środę.

Pozdrawiam

FITNES :!: :mrgreen:

Gratki! :grin:

Szybko zbyt nie było, to szczerze trzeba powiedzieć, fotosy beda w nocy/rano jak ogarne swoją osobę po całym dniu ;)

Pozdro!

FITNES pozamiatał a ja byłem pierwszy i pierwszy czytaj 11 :mrgreen:

Zawody fajne jak zawsze.Carfit po wczorajszej imprezie nie dotarł na start :lol: :grin:

Z zewnątrz to wyglądało jak wyścigi emerytów :wink:

Niestety Carfit się przetrenował z lekka i nie miał dzisiaj kondycji na start. :) A mówią, że trening czyni mistrza. ;) Choć, jak mówił, we wczorajszych zawodach był w ścisłej czołówce. :mrgreen:

we wczorajszych zawodach był w ścisłej czołówce. :mrgreen:
Ja myśle że nawet wygrałem :mrgreen: . Już nigdy nie przyjezdzam dzień wcześniej :twisted:

Fitnes gratulacje :!:

Fitnes - gratulacje :!: :mrgreen:

carfit - :mrgreen:

Rozumiem, że generalnie było super. :mrgreen: Szkoda, że nie mogłem być. :sad:

A no to wydaje mi się, że zacnie trenowaliście. Pancinty też. Wieczorem mówiełeś, że idziesz spać :wink:

Pozdrawiam

Fitnes: gratulacje! :mrgreen: :!:

pamiętaj o czwartku na prowincji ! :mrgreen: