Skocz do zawartości

SUPEROES - KIELCE 2009


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

II eliminacja Kryterium Toru Kielce SuperOES 2009 już 21 lutego.

Oficjalna informacja

 

Dostępne są regulaminy:

Regulamin uzupełniający

 

Plakacik, który możecie umieszczać na forach małych, dużych, lokalnych, blogach, gdzie tylko zechcecie:

 

superoes210209gf8.jpg

 

Aktualne informacje cały czas na www.SuperOES.pl

 

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 4:03 pm ]

UWAGA UWAGA!

 

OFICJALNY KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"KOMUNIKAT NR 1 ORGANIZATORA

 

1. Zabrania się stosowania opon innych niż dopuszczonych do ruchu kodeksem drogowym. (posiadających homologację E)

 

2. Zabrania się stosowania wszelkich urządzeń polepszających przyczepność opon ( łańcuchów, kolców, sprayu)"

 

Zamieszczony na www.SuperOES.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OFICJALNY KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"KOMUNIKAT NR 1 ORGANIZATORA

 

1. Zabrania się stosowania opon innych niż dopuszczonych do ruchu kodeksem drogowym. (posiadających homologację E)

 

2. Zabrania się stosowania wszelkich urządzeń polepszających przyczepność opon ( łańcuchów, kolców, sprayu)"

 

eh k....a ......szkoda slów

 

to teraz sie zaczna koszty... komplet semi slickow co 2 eliminacje to bedzie z 2,5 - 3k PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"KOMUNIKAT NR 1 ORGANIZATORA

 

1. Zabrania się stosowania opon innych niż dopuszczonych do ruchu kodeksem drogowym. (posiadających homologację E)

 

2. Zabrania się stosowania wszelkich urządzeń polepszających przyczepność opon ( łańcuchów, kolców, sprayu)"

 

eh k....a ......szkoda slów

 

to teraz sie zaczna koszty... komplet semi slickow co 2 eliminacje to bedzie z 2,5 - 3k PLN

 

Zawsze możesz przyjechać na seryjnych oponach jak 3/4 załóg :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 załóg :razz: :mrgreen:

 

3/4 zalog jeździ na używanych slickach , bo są tańsze jak cywilne , dla mnie to chora propozycja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo poczekajmy na wypowiedź Pancina, jak na razie chodzi o to żeby z wiadomych względów (możliwość zaorania toru) nie jeździć na kolcach. W sobotę najprawdopodobniej na torze będzie lód/śnieg, więc slicki itak się nie przydadzą, także bez zbędnych emocji... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo poczekajmy na wypowiedź Pancina, jak na razie chodzi o to żeby z wiadomych względów (możliwość zaorania toru) nie jeździć na kolcach. W sobotę najprawdopodobniej na torze będzie lód/śnieg, więc slicki itak się nie przydadzą, także bez zbędnych emocji... :wink:

 

A jak ktoś ma opony typu Nokian Hakkapelita nie z kolcami tylko takimi pinezkami to też nie można :?: Jakieś chore, owszem jak ktoś ma kolca szwedzkiego to sie nie dziwie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat dotyczy tylko tej imprezy i warunków zimowych, które na 99% się utrzymają. W naszym kraju nie jeździ się na kolcu i na Super OESie też się na nim śmigać nie będzie. Tylko seryjne gumy. Ale jak będzie czarno, komunikat nie będzie funkcjonował i slicki będą dozwolone. Szkoda, że tak typowo po Polsku, zanim jeszcze nastała jasność w temacie, już oceny lecą w stronę organizatora. Ja nie siedzę cały dzień przy kompie i nie mam na bieżąco możliwości pisania wyjaśnień. Kto, jak kto, ale ja (pewnie jak ktoś poszuka to znajdzie na tym forum) jestem i byłem chyba największym przeciwnikiem zakazu stosowania slicków. I póki co się to nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat dotyczy tylko tej imprezy i warunków zimowych, które na 99% się utrzymają. W naszym kraju nie jeździ się na kolcu i na Super OESie też się na nim śmigać nie będzie. Tylko seryjne gumy. Ale jak będzie czarno, komunikat nie będzie funkcjonował i slicki będą dozwolone. Szkoda, że tak typowo po Polsku, zanim jeszcze nastała jasność w temacie, już oceny lecą w stronę organizatora. Ja nie siedzę cały dzień przy kompie i nie mam na bieżąco możliwości pisania wyjaśnień. Kto, jak kto, ale ja (pewnie jak ktoś poszuka to znajdzie na tym forum) jestem i byłem chyba największym przeciwnikiem zakazu stosowania slicków. I póki co się to nie zmieniło.

 

No, masz szczęście , bo bym udusił własnymi ręcoma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda z ostatniego TJS się utrzyma (a wygląda na to, że tak) to będzie rewelacja. :!:

Sam się biję z myślami czy nie przyjechać Justy na standardowych zimówkach. :wink:

 

Ale mam jakieś drobne problemy z samochodem. No i kalendarz jest nieco zbyt pełny, więc chyba nie dam rady. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się biję z myślami czy nie przyjechać Justy na standardowych zimówkach. :wink:

 

Podejrzewam że mogłbys nieźle namieszac w czołówce, ja jade foresterem zobaczymy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się biję z myślami czy nie przyjechać Justy na standardowych zimówkach. :wink:

 

Podejrzewam że mogłbys nieźle namieszac w czołówce, ja jade foresterem zobaczymy :roll:

 

carfit, jeśli chodzi o samochód to istotnie mógłby namieszać. :wink: Ale ze mną za kółkiem, niestety nie. :oops: Mimo wszystko korci mnie wyjazd.... :wink:

Zima potrafi być piękna. :cool: :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 8:33 am ]

Ależ jest piękna pogoda! Ale niestety nie dam rady pojechać do Kielc. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Kielcach jest dzisiaj taka sama pogoda jak w Wa-wie, czyli słonecznie, śnieżnie i zimowo. Jeśli tak, to baaaaardzo zazdroszczę startującym. :mrgreen:

 

carfit - pojechałeś?

 

Kwapcio23 - wrzuć jakieś zdjęcia z imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wczorajszych zawodach był w ścisłej czołówce. :mrgreen:
Ja myśle że nawet wygrałem :mrgreen: . Już nigdy nie przyjezdzam dzień wcześniej :twisted:

 

Fitnes gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...